Тетяна Мацькович:  «На карантині теж можливо бути в тренді»

Естетичним натхненням, останніми трендами та новинами фешн-бізнесу блогер Тетяна Мацькович щодня ділиться з сотнями тисяч підписників у Instagram. Що одягти та яка вона – гармонія стилю та комфорту – популярна інфлюенсерка та бізнесвумен розповіла і для Woman. Як переживає кризу модний бізнес та чи настільки безнадійний гардероб весни 2020-го, Тетяна поділилася з нами у інтерв’ю.

Тетяно, ваш нещодавній пост був про тренди 2020-го. Більшість ваших підписників коментувала добірку як «повернення 90-х». Чи дійсно нове – це забуте старе?

Я не згодна з тим, що мода повертається. Повністю точно ні! Тенденції ідуть по колу: 70-ті, 80-ті, 90-ті. Але вони не ідентичні, а удосконалено змінені. Ми зараз маємо не чисто 90-ті, а «імпрувд», тобто удосконалений варіант. Сучасні 90-ті — це все ж таки інший крій, принт, фасон, висока посадка, матеріал, плечики та комірці, все частково змінено. Ми можемо взяти стиль, мотив, підглянути тенденцію з минулого, розбавити вінтажними деталями.

Але ні в якому разі не перевантажувати лук нагромадженням тих років! Тому, рекомендую не ризикувати та не витягувати з маминої шафи речі, та повним ходом носити їх. Інколи кращою є спокійна простота та вічна класика, ніж невдала гонка за модною течією.

Як вважаєте, карантинний режим вплине на наші модні вподобання? По суті, весняні тренди проходять повз нас, бо їх нікуди вдягати.

Я вважаю, що мало таких людей, які з кожним випуском нової колекції оновлюють свій гардероб. Тому, цієї весни, коли всі на карантині і нікуди виходити, багато модниць утрималась від весняних покупок, тому що носити відповідно немає куди. Бажання звичайно є, але оцінюємо його з правильної точки зору! Сподіваємось, влітку оновимо гардероб та наздоженемо модні тенденції.

Хоча, якщо придбати класичні, спокійні, пастельні речі, вони послужать далеко не один сезон (усміхається). Такі речі круто поєднаються з будь-ким гардеробом чи колекцією. В тренді залишається все-таки зручність та простота, тому на карантині теж можливо бути в тренді.

Чи збиткує ваш мультибрендовий магазин одягу Mate зараз?

Звичайно, всі види бізнесу зараз в критичній ситуації та зазнають фіаско. Чи то магазин, чи ресторан, чи ще якийсь вид послуг. У критичній ситуації знаходимось всі без винятку, і ті, хто сидить вдома, без якого-небудь виду доходів, і ті, хто залишились без клієнтів та прибутків. Нам залишається сподіватися на краще та чекати змін.

Як ви забезпечуєте утримання бізнесу в умовах кризи?

На даному етапі, так як це онлайн-магазин, ми просто знаходимось на плаву. Намагаємось робити все самостійно без помічників. Тимчасово не витрачаємо кошти на просування магазину. От якби це був офлайн-магазин, це було б трішки інше питання. Сподіваюся, на момент відкриття офлайн-магазину, таких ситуацій більше не буде.

Ви боїтеся банкрутства?

Банкрутство — це дуже гучне слово, як на мене. Якщо наполегливо, довго працювати, я думаю, буде все добре. Головне, продумати весь план та розуміти, що ти робиш.  Тому що якщо ти спеціаліст в даній сфері та знаєш всі концепції роботи, тобі легко варитись у цьому бізнесі та тримати його в руках .

Блог зараз приносить велику частину заробітку у вашу родину?

Блог для мене — це більше хобі, до якого звикла, та без якого вже важко уявляю своє життя (усміхається). Я не ставлю за ціль основну частину заробітку у блозі. Це швидше самореалізація та приємні бонуси у вигляді фідбеку від моїх підписників (усміхаюся).

Що робить вас зараз щасливою?

Насправді, я можу себе назвати щасливою жінкою. У мене чудова сім’я, двоє прекрасних діток, заради яких я хочу жити та підкоряти вершини. Мене роблять щасливою мої рідні, затишок та відчуття повної гармонії як з собою, так і з близькими та дорогими мені людьми.

Вдома ви така ж модниця, як і в звичайному житті? Фарбуєтеся чи даєте собі можливість не хвилюватися про зовнішній вигляд?

Вдома я люблю простий зручний одяг, домашні костюми, привабливі халатики (усміхається). Те, що ми вдома, не означає, що потрібно виглядати як попало. Найперше виглядати гарно потрібно для себе та для людей, які з тобою живуть, а особливо привабливою потрібно залишатись для свого чоловіка (усміхається). Косметику вдома я не ношу, даю шкірі відпочити, тільки догляд за обличчям.

Як ви доглядаєте за собою без майстра манікюру та перукаря?

Чесно кажучи, без проблем (усміхається). Я завжди любила процедури догляду за собою, пофарбувати волосся в домашніх умовах для мене не є проблемою, головне вибрати достойні якісні продукти. На рахунок стрижки, я постригла сина та чоловіка сама машинкою, це не так вже важко як здається. На рахунок манікюру, чистку роблю сама, а ось зняти гель лак є трішки проблемою для мене, так як таку місію завжди доручаю спеціалістам, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Але це доведеться зробити найблищим часом самостійно.

Ви — відома інстамама двох діток. Вчитися, гратися і постійно проводити час з малюками важко, паралельно працюючи дистанційно?

Цей ритм для мене є звичним, я шість років у декретній відпустці і не переставала працювати ні дня. Тому, навчилася поєднювати роботу з доглядом за дітьми та створенням домашнього затишку (усміхається). Ми стараємось жити за графіком, щоб нікого не обділити увагою та не відставати у справах. Встигаємо пограти в ігри, позайматись та провести час разом, багато в цьому допомагає чоловік, самій звичайно було б важко.

Останнім часом вас стало менше в сторіс. Чому?

Тому що показати у сторіс завжди хочеться щось цікаве, а на карантині багато роботи онлайн, діти, які завжди хочуть уваги не до кінця дають цю можливість. Також одні і ті самі стіни та дії можуть людям трішки набридати.

Ви часто розігруєте смартфони та дорогі подарунки в гівах. Самі колись брали участь в таких конкурсах?

Так, ще на початку декілька разів брала участь, це дуже хороша можливість виграти приз без великих затрат часу. Одним словом, це просто фарт, який все ж таки комусь усміхається і робить людину трішки щасливішою.

Тетяно, ви пишете про свою мотивацію, шлях до успіху та оптимізм в житті жінки. У вас були періоди, коли ви самі падали духом?

Всі ми люди, а особливо жінки дуже беруть все близько до серця. Вигорання коли-небудь трапляється зі всіма людьми, яким би успішним не був бізнес. Тому, потрібно відволікати себе саме в цей момент. Вигорання коли-небудь трапляється зі всіма людьми, яким би успішний не був твій бізнес. Мені допомагає медитація, відпочинок, мотивація від інших успішних людей, підтримка коханої людини, раптова зміна обстановки, а також ще спорт. 

Яким було би ваше життя без Instagram?

Не дуже вже уявляю життя без Instagram (усміхається). Але якщо в житті складеться так, що він перестане існувати, є інші платформи, де можна себе реалізувати, або ж інші течії такого виду зайнятості. Проявляти себе можна будь-де, головне бажання.

Як гадаєте, чого вас як бізнесвумен навчив досвід коронакризи?

Перш за все, цей досвід навчив мене терпіння, розуміння та дав мені побачити всі плюси і мінуси у моїй роботі. Також період коронакризи в момент надлишку часу відкрив мені різного виду ідеї для розвитку бізнесу. Сподіваюся, найближчим часом я зможу втілити ці ідеї в життя (усміхається).


Вікторія Покатілова

 

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top