Сергей Притула – о буллинге в школе: «Було дуже жорстко»

Сергей Притула – о буллинге в школе: «Було дуже жорстко» - 1 - изображение

Никто не знает, как в будущем изменится жизнь тех детей, которых сегодня обижают, унижают и травят сверстники. Возможно, они станут успешными людьми и кумирами миллионов, как это произошло с Сергеем Притулой. Да, сложно поверить, но телеведущего когда-то тоже обижали в школе. В преддверии старта спецпроекта Нового канала сериала «Первые ласточки», где проблема буллинга – одна из основных, и с которой сталкиваются практически все герои-подростки, Сергей рассказал свою историю отношений с одноклассниками.

– Булінг у моєму випадку не був таким жорстким, яким міг би бути, – делится ведущий Нового канала. – Тому що я був відмінником, і давав списувати (усміхається). Але пішов до школи у шість років. Тоді як інші йшли у 7-8. Коли вам по 9-10 років, ця різниця не дуже відчувається. А коли мені в дев’ятому класі було 13, а моїм однокласникам 14-15, коли у більшості хлопців вже почався або закінчився пубертатний період, а я ще був дитиною, тоді це, звісно, було дуже жорстко. Ці кпини, насміхання, ігнорування дівчатами, тому що ти ще «мале». Я школу закінчив у 15 років, і трошки розумію, що таке булінг. Тому так любив вириватися на начитки лекцій до МАН, слухачем якої був три роки. Адже там мене ніхто не оцінював за моїми фізіологічними параметрами, чи я вмію «круто» матюкатися, чи вживаю алкоголь… Там старші хлопці ставилися до мене як до рівного собі, хоча й були на три голови вищі і з вусами.

История, которая затронет сердца многих из нас, перевернет представление взрослых о реальности современных подростков и заставит задуматься – сериал «Первые ласточки».


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top