BARABANOVA: “Для мене головне жити в позитиві, тому що сміх продовжує життя”

BARABANOVA:

Світ змінюється, жінки змінюються, чоловіки змінюються, а стереотипи – ні. Популярна співачка BARABANOVA розповіла Woman, що ж вона думає про чоловічі стереотипи щодо жінок.

Краса і розум в жінці несумісні

Як на мене сувмісні, ще й як! Тільки, на жаль, не всі дівчата це розуміють. Наприклад хтось, колись сказав тобі, що щось з тобою не так! І якраз цей момент запам’ятався на все життя. Тут потрібно розуміти, що весь негатив і недобрі слова треба змивати з себе. Дуже багато жінок та дівчат, яких я знаю в різних сферах, і з якими я часто спілкуюсь, поєднують і красу, і розум! Краса дає жінці владу, головне вчасно включити свій розум!

Всі жінки мріють вийти заміж

Мабуть так! Знаю по собі. На момент, коли мені було 20 років, половина моїх подруг вийшли заміж, а я ще ні, дуже переживала, що вже ніколи не одружусь і буду все життя сама. Але заміж вийти діло не хитре, головне не наробити дурних помилок!

Жіночої дружби не існує

Все залежить від нас самих. Ми будуємо відносини між собою. Як на мене, в дружбі головне підтримка і взаємоповага. Там де є заздрощі, підлість і негатив – дружби немає! В моєму житті є гарний приклад жіночої дружби. Дві близькі мені людини відзначили в тому році 50 років дружби. Тому, я вірю в жіночу щиру дружбу.

Дружба між чоловіком і жінкою – це секс, відкладений на потім

Я вірю в дружбу між чоловіком і жінкою. Якщо мужчина дружить з жінкою – це не означає, що в них буде секс. Тоді скільки ж у нас було б сексу з друзями? Але секс по дружбі іноді людей виручає!

Жінки не розбираються в техніці

Насправді так. Я іноді як залізу в ту техніку, то ремонту вже не підлягає! Тому для цього в нас є мужчини!

У жінок немає почуття гумору

Я таких не знаю та не зустрічала! Для мене головне жити в позитиві, тому що сміх продовжує життя.

Жінки схильні до істерик і сварок через дрібниці

Чоловіки теж. Головне вчасно зупинитись.

Для всіх жінок підходять однакові методи спокушання

Думаю ні. Ми всі різні, тому до кожної дівчини має бути особливий підхід!

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top