Український суперпес ділиться секретами ідеального образу: ТОП-5 салонів краси для собак

Український суперпес ділиться секретами ідеального образу: ТОП-5 салонів краси для собак - 1 - изображение

Домашнім улюбленцям важко догодити у створенні ідеального образу, тому варто замислитись над тим, аби передати цю нелегку справу у руки справжніх професіоналів. Навіть перший український суперпес Фокстер, збираючись на побачення, відвідав один із київських салонів краси для собак, а ще поділився списком закладів, де із вашої тваринки зроблятьсправжню «цукерочку».

Перш ніж причепурити свого улюбленця, кожен хазяїн ладен обійти мало не півстолиці, аби обрати надійний салон, а головне – гарного фахівця. Отож, аби полегшити вам роботу, перший український суперпес Фокстер – головний герой фантастичного сімейного фільму «Фокстер і Макс» -провів розслідування та обрав 5 найкращих салонів, куди можна сміливо вести свого красунчика чи красуню.

І перший салон, що опинився у нашому списку, отримав звання «супергеройського» – це Зоосалон-бутик VogueDog. Саме тут і побував суперпес Фокстер для того, аби справити незабутнє враження на даму свого серця. Тут і зубки почистять, і лапки до ладу приведуть, і навіть модний лук допоможуть обрати. До речі, Фокстер зняв влог про те, як йому допомогли фахівці бьюті бару.

Потрібно терміново їхати за місто, а тваринку немає з ким залишити? Не біда, готель для тварин у GroomRoom потурбується про комфорт вашого улюбленця, тож Фокстер подарував йому звання «комфортного». Тут і у ванні можна поніжитися, і шерстку підстригти, і навіть від гострих кігтиків позбутися. Більш того, GroomRoom – це мережа грумінг-салонів у столиці, тож Ви завжди зможете знайти салон поблизу.

У грумінг-салоні DoggyStyle вашого улюбленця не тільки причепурять, а ще й перевірять його здоров’я. Окрім того, перш ніж довірити свою тваринку фахівцям, ви зможете отримати від них консультацію та дізнатися трохи більше про своїх хвостатих друзів. Саме тому Фокстер по праву подарував салону статус «обачного».

Цікаво що Zooсалон Гранд Фокстер назвав «домашнім», можливо через те, щогрумінг-салон має цікаву фішку: якщо ви не можете приїхати, то він приїде до вас. Так, у салоні є послуга виїзду додому. Тому ви зможете спостерігати над тим, як ваш улюбленець стає справжнім красунчиком. А ще салон використовує тільки косметику преміум-класу, тому здоров’ю вашої тваринки нічого не загрожує.

Чи зустрічали ви салон для собак, що має 20-річну історію досвіду по догляду за тваринами? А от Groomerieсаме такий, тому й отримав статус «знаючого». Грумери – це не просто спеціалісти своєї справи, а й помічники вашого улюбленця. У салоні тваринку чекає комплексний догляд за шерсткою, модні зачіски та різноманітні процедури.

Отож, як виявилося, салон краси можна обирати не тільки за місцем розташування чи спектром надаваних послуг, а й за темпераментом своєї тваринки та особистими побажаннями його хазяїна. А те, як спеціалісти впораються з вашим улюбленцем, Фокстер показав у своєму влозі.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top