Львів в очікуванні шоу європейського формату – Ukrainian Song Project

Львів в очікуванні шоу європейського формату – Ukrainian Song Project - 1 - изображение

17 серпня у Львові відбудеться знакова музична подія року – «Українська пісня / Ukrainian Song Project», яка вже вчетверте проходитиме на стадіоні «Арена Львів». Потужний проект з новим сучасним «обличчям» країни обіцяє привернути міжнародний інтерес та представити майбутніх зірок української сцени.

Сьогодні український медіабізнес переживає нечуваний підйом. Модернізована музика без обмежень та стандартів, самобутнє звучання, прогресивні ідеї та рішення – творчість артистів-реформаторів абсолютно конкурентоспроможна із західним ринком. Талановиті імена сміливо вриваються в простір, прагнучи збагачувати мистецтво та популяризувати націю далеко за її межами.

Креативні представники індустрії націлені на стрімкий розвиток українського саунду: ніякого «old school» – виключно апгрейд музики, «свіжа кров» та впровадження масштабних фестивалів в «lifestyle» населення. В цьому році вже в четверте стадіон «Арена Львів» представить телевізійне дійство «Українська пісня / Ukrainian Song Project». До речі, попередня трансляція зібрала біля екранів понад 9 мільйонів глядачів. «Україномовне Євробачення», як встигли охрестити проект в ЗМІ, планує незабаром стати впізнаваним брендом на світовій арені за форматом MTV та British Music Awards.

17 серпня в містi Лева зберуться справжні селебритіз та зірки-початківці. Лайн-ап попередніх років підтвердив серйозність амбіцій організаторів: на сцені виступали «Антитіла», «Тартак», «Скрябін», Олександр Пономарьов, Злата Огнєвич, Tayanna, Alyosha, Олег Скрипка та гурт «ВВ», учасник «Євробачення-2018» MELOVIN, гурти «Pianoбой», «О.Torvald», «KADNAY», «DILEMMA» та інші імениті персони. Уже анонсовано перших хедлайнерів цього літа – це популярний гурт «Без Обмежень» і зіркові гості з Польщі група ENEJ. От-от будуть оголошені наступні імена – і це також улюбленці мільйонів. Наберіться терпіння, адже на вас чекає грандіозний перформенс наживо з креативними візуальними ефектами.

Важливо зазначити, «Українська пісня / Ukrainian Song Project» має на меті допомагати новим співакам та гуртам у повній мірі реалізовувати свій творчий потенціал. Це стартовий майданчик для обдарованих музикантів: оргкомітет оголошує конкурсний відбір, за результатами голосування десятка фіналістів отримає можливість заспівати на «Арені Львів». Унікальність ініціативи полягає в тому, що запрошені вихідці з України, які досягли вагомих успіхів у світі, стануть мотиваторами та натхненниками для покоління «next» – молоді, яка прагне бути почутою!

Прийом заявок від молодих артистів триває до 1 червня 2019 року.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top