Улюблений бренд щіток для волосся Джиджи Хадід: Wet Brush

Wet Brush

З 2005 року бренд Wet Brush змінює стандарти догляду за волоссям, випускаючи свої гребінці, що не тільки спрощують рутинну справу, а й роблять розчісування приємним заняттям. Беручи початок з Америки, зараз Wet Brush користується популярністю по всьому світу, даруючи комфорт тисячам користувачів.

Wet Brush

З моменту запуску бренду, було створено 14 лінійок гребінців, кожна з яких має унікальний дизайн, доступна в різних кольорах та розмірах і несе особливі властивості. Наприклад, лінії Original Detangler, Shine Enhancer, Pro Detangler та Pro Paddle спеціально створені для того, щоб розчісування як вологого, так і сухого волосся стало по-справжньому безболісною процедурою. Щетинки гребінців ковзають пасмами, надаючи їм блиску та мʼякості, а яскраві принти остаточно закохують у себе.

Гребінці

Лінії Pro Flex Dry, Speed Dry, Epic Quick Dry мають особливу форму, яка дозволяє висушити волосся вдвічі швидше. Ці гребінці мають наскрізні отвори, що прискорює процес сушіння феном, захищає шкіру голови від перегріву та надає пасмам об’єм. Лінійки Volumizing Round Brush, Smooth&Shine Round Brush, Fast Dry Round Brush та Waves Round Brush — це абсолютний маст-хев для поціновувачів швидких та об’ємних укладок, адже ці щітки перетворюють волосся у звичному вигляді на зачіску, ніби ви тільки вийшли з салону.

Гребінці

Також Wet Brush пропонує лінійки Go Green Treatment and Shine, що точно буде в пригоді для складного стайлінгу, Go Green Detangler, що має два розміри — стандартний та міні та вимагає менших зусиль під час розчісування та тревел-версію Mini Detangler, яка буде незамінним помічником у подорожах.

Гребінці

Гребінці Wet Brush — це симбіоз інноваційних технологій, комфорту та беззаперечної впевненості, адже створені з турботою про потреби кожного клієнта.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top