«Супермама»: Чим дивуватимуть мами зі столиці

Супермама

На СТБ розпочинається новий тиждень реаліті «Супермама»! Аби на прикладі героїнь проєкту допомогти всім українкам розібратися, хто ж така насправді незламна супермама. Цього тижня глядачі знайомляться з четвіркою матусь з Києва. 

Супермама

Четвірка героїнь із різними принципами виховання вирушить в гості одна до одної, щоб оцінити суперниць у трьох категоріях: виховання дітей, хазяйновитість і самореалізація. Під час фінальної зустрічі свою оцінку одній з учасниць віддасть і ведучий програми Дмитро Карпачов. Матуся, яка набере найбільшу кількість балів, отримає звання «Супермама». В кожному випуску глядачі дізнаються практичні та цінні поради про виховання дітей від ведучого проєкту Дмитра Карпачова.

Першою гостей зустрічатиме Марина. Разом з чоловіком вона виховує дворічну Кіру та однорічного Оскара. Мама привчає дітей до дисципліни та порядку з самого дитинства.  Марина та її чоловік мають власний бізнес, пара займається товарами для схуднення. Героїня впевнена, що їй вистачає часу на все. Чи погодяться з цим суперниці?

Далі учасниці вирушать до Анни. Героїня виховує 22-річного Ігоря та семирічного Максима. Діти від різних чоловіків, але виховує мама їх сама. Старший син героїні вже живе окремо, працює в IT-сфері та самостійно себе забезпечує. З Максимом мама проводить час, граючись, не вимагає від нього хороших оцінок чи виконання зобов’язань по дому. Також родина має спільне хобі – риболовлю. Окрім сім’ї, героїня займається бізнесом, вона є власницею найбільшої в Україні івент-агенції. Як її життя та методи виховання дітей оцінять інші мами?

Третьою гостей зустрічатиме Аліна. Разом з чоловіком героїня виховує десятирічну Єву. Багато часу дівчинка приділяє творчості: малює, ліпить, займається акторською майстерністю. Аліна теж має творчу професію – працює колористом, а також є власницею салону краси. Мама не вимагає від Єви хороших оцінок у школі. набагато важливіше для неї – самостійність доньки. Так, Єва сама може поприбирати, приготувати їсти та подбати про себе. Аліна називає їх родину прогресивною, адже пара проживає ще з однією сім’єю. Разом вони прибирають, готують їсти, відпочивають. Як саме живе прогресивна родина? Вирушають перевірить учасниці реаліті.

Останньою на гостей чекатиме Яна. Разом з чоловіком вона виховує 11-річну Мілану, п’ятирічну Алісію та Аміну, якій майже три роки. Чоловік забезпечує родину, Яна ж знаходиться в декретній відпустці та проводить час з дітьми. Доньки Яни не ходять до дитячого садочку, адже вчити їх писати та читати в задоволення і самій мамі. Яна на одні хвилі з дітьми, любить разом гратися, кататися на каруселях, не встановляє для них чітких правил та заборон, навіть навпаки – заохочує їх проявляти фантазію та творчість. Чи вразять її методи виховання інших матусь? Та хто стане супермамою цього тижня? 


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top