Елегантна класика: дроп верхнього одягу від Marsego

Marsego

Український бренд елегантного одягу Marsego представив новий дроп для осінньо-зимового сезону. Дизайнерка Марина Морозова переосмислила бестселери бренду та показала, як звичні речі можуть виглядати по-новому.

У центрі колекції — варіації на тему верхнього одягу, який повинен бути не лише трендовий, але й теплий, затишний та довговічний. Бомбери Marsego представив у нових версіях, а також додав стьобані куртки й бушлати з пальтової тканини зі вставками з екошкіри.

Елегантна класика

Пальто вільного крою стійке до швидкоплинності моди та стане базою в гардеробі не лише на декілька сезонів, а на роки вперед. Урізноманітнює вічну класику модель зі знімним паском, який одночасно виступає мінікишенею, та пальто з поясом на запах. До дропу також увійшли трикотажні базові гольфи, кардигани, класичні брюки зі щільної, але ніжної костюмної тканини, шорти, скорт та штани з екошкіри.

Елегантна класика

Усі моделі хоч і мінімалістичні, але акценти заховані в деталях. Таких як складний крій, металевий декор, вставки з екошкіри. Кольори відповідають осінньому настрою — у колекції домінує чорний, сірий, бежевий, білий та відтінки теплої карамелі.   

Marsego


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top