В Україні створять Єдиний державний реєстр домашніх тварин

В Україні створять Єдиний державний реєстр домашніх тварин - 1 - изображение

Єдиний державний реєстр домашніх тварин

Уряд ухвалив постанову щодо створення електронного реєстру для домашніх тварин, що має на меті сприяти впровадженню цифрових ветеринарних паспортів і привести українське законодавство у відповідність до європейських стандартів.

Цей електронний реєстр зберігатиме всі необхідні дані про домашніх котів та собак, включаючи опис тварини, інформацію про її власника, а також деталі вакцинації та інші важливі відомості. Планується масштабувати цю систему на всіх домашніх улюбленців, що дозволить зручно та ефективно керувати інформацією про тварин.

Цей реєстр стане основою для впровадження цифрових паспортів для домашніх тварин, замінюючи таким чином традиційні паперові документи. Власники зможуть легко отримувати доступ до цифрових копій паспортів через свої смартфони, що спростить процес управління даними про їхніх улюбленців.

Крім того, ця система буде корисною для власників тварин у разі втрати своїх домашніх улюбленців, особливо в умовах конфлікту. Завдяки електронному реєстру буде можливість оперативно знайти та повернути загублену тварину власнику.

Реєстрація у цій системі буде добровільною та безкоштовною, а внесення інформації про тварин можливе в будь-який зручний для власника час у державних або приватних ветеринарних клініках.

Ці інновації стануть важливим кроком у поліпшенні управління даними про домашніх тварин, що забезпечить збереження інформації та полегшить спілкування між власниками та медичним персоналом для забезпечення найкращого догляду за домашніми улюбленцями.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top