VERA випустила альбом та розповіла про розлучення

VERA

Відверто, як ніколи: VERA випустила промовистий мініальбом українською та вперше підтвердила розлучення.

“Дякую” — мініальбом VERA, у який увійшло 6 пісень українською, співавтором яких стала співачка. Кожна з пісень – висловлювання мовою музики, наповнені змістом, сенсами та емоціями, які VERA пережила за останні понад півтора року. Тут про трансформацію, переосмислення та розлучення, про яке артистка згадала вперше у пості на своїй Instagram-сторінці, та чим офіційно підтвердила, що вже не знаходиться у стосунках.

— Війна, розлучення, трансформації, вдячність, музика та голос… Все це в моєму мініальбомі “Дякую”, — лаконічно написала співачка в Instagram.

Слідом VERA презентувала нову атмосферну відеороботу “Ніч мине” на останню у треклисті та найбільш ліричну пісню з альбому. У відео артистка з’являється у загадковому образі пташки, що покинула свою клітку. В тексті пісні йдеться про кохання, яке допомагає не зійти з розуму у світі, що здурів.

— Сьогодні важливо залишатись собою та мати когось, з ким можна пройти через усі ці випробування. Треба триматися і знаходити точки опори. Треба тримати за руку свою кохану людину, поки ми живі, — прокоментувала пісню “Ніч мине” VERA.

Раніше співачка вже представила кліпи на ще два треки альбому “Такі ми люди” та однойменний “Дякую”, які також можна подивитися на YouTube-каналі VERA. Відомо, що зовсім скоро вийдуть відео і на інші треки з EP, зйомки яких проходили у київському “Добропарку”.

— У цьому мініальбомі багато життя… У такий час найскладніше – не втратити віру у щасливе майбутнє. Заради цього щасливого майбутнього тисячі найкращих людей віддають своє життя. Отже, ми повинні в нього вірити і зберігати світло у своїй душі, – додала VERA.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top