«Причастя»: лірична композиція Alyosha & Vlad Darwin

Alyosha & Vlad Darwin

Дует Alyosha & Vlad Darwin презентують новий сингл «Причастя».

Бажання помсти, біль провини, роз’єднаність родин, беззаконня, зради та депресії — про ці реальні виклики з життя українців співається у новій та останній пісні дуету Alyosha & Vlad Darwin «Причастя».

Вперше дует виконав пісню «Причастя» на сцені музичної премії Muzvar Awards 2023. Глядачі в залі зробили сотні сторіз і постів про пісню та номер дуету Alyosha & Vlad Darwin, ділилися wow-враженнями.

—  Єдиним рятівним почуттям для змучених війною родин залишається спрага істинної любові — причастя життя, що дарує прощення та очищення душам мільйонів людей. Саме ці меседжі я закладав у пісню, коли її писав, коли думав про Олену — розказав про ідею пісні автор та композитор Vlad Darwin.

Провокативна танцювальна і водночас лірична композиція «Причастя» має вінтажне звучання італійського диско 80-их років з елементами госпелу. Це остання пісня, яка публікується дуетом із тринадцятирічною історією і водночас перша пісня, яку Олена записала після свого повернення в Україну з США.

— Цією піснею Влад потрапив в саму гарячу точку моїх емоцій на той момент, та і на зараз теж. Через пісню він дав можливість висловитися так, як ти хотів би, але не можеш це зробити в звичайному житті… Я впевнена, мільйони українців чітко відчують і зрозуміють сенс. Дуже прагну, щоб ця пісня знайшла своє місце в плей-листах усіх, хто цінує справжнє кохання! — прокоментувала Олена.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top