Новий навчальний рік в Україні: формати навчання

Новий навчальний рік в Україні: формати навчання - 1 - изображение

Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2023 року. Оксен Лісовий, очільник Міністерства освіти України, заявив, що учні матимуть можливість отримувати освіту в різних форматах навчання.

Освітні заклади будуть функціонувати в трьох основних режимах: очному, дистанційному та змішаному. Режим навчання буде визначатися та узгоджуватися на рівні областей та районів місцевими органами влади (ОВА) та директорами шкіл.

Батьки отримають можливість обрати формат навчання, який найбільше підходить для їхніх дітей. Якщо бажана кількість учнів та вчителів не може бути поміщена в учбовому закладі з урахуванням санітарних норм, буде запроваджено систему змінного очного навчання офлайн. Проте, дітям початкових класів рекомендується навчатися в очному форматі для кращої соціалізації.

Наголосимо, що формат навчання може змінюватися в залежності від обстановки та безпекової ситуації. У разі виникнення повітряних тривог навчальний процес буде зупинятися до усунення загрози. Деталі структури та тривалості робочого дня учнів визначатиме педагогічна рада кожного закладу окремо.

Новий навчальний рік буде відзначатися гнучкістю та врахуванням обставин, аби забезпечити безпечне та ефективне навчання для всіх українських учнів.


Фото: Pexel 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top