Tesla створить «перші у своєму роді датацентри»

Tesla створить «перші у своєму роді датацентри» - 1 - изображение

Tesla планує зробити вражаючий крок у світі обробки даних, побудувавши неперевершені центри обробки інформації, які відзначатимуться своєю унікальністю. Недавно опублікована вакансія «Старший менеджер інженерних програм, Центр обробки даних» свідчить про амбіційні плани компанії.

Інформація про те, чим саме буде відрізнятися цей «перший у своєму роді» центр обробки даних, залишається поки що загадкою. Незважаючи на це, з оголошення про вакансію випромінюється впевненість у тому, що Tesla має намір змінити ландшафт обробки даних.

Ця вакансія з’явилася в контексті того, як Tesla придбала деякі датацентри від Twitter. Після того, як Ілон Маск придбав Twitter, були здійснені зміни в стратегії компанії, включаючи перегляд витрат. Один з аспектів цієї реорганізації полягав у припиненні використання деяких зовнішніх датацентрів, зокрема в Сакраменто, через які Twitter обробляв свої дані.

Ілон Маск висловив свої обгрунтовані зауваження щодо невигідності вибору Сакраменто як місця для датацентру для Twitter Spaces. Він особливо відзначив проблеми, пов’язані з високою температурою та спекою. Ці коментарі підкреслюють важливість місцезнаходження та умов для ефективної роботи центрів обробки даних.

Таким чином, майбутній центр обробки даних від Tesla має потенціал стати революційним як у термінах технологічних рішень, так і у виборі оптимального місцезнаходження для забезпечення найвищої продуктивності і надійності.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top