Surf for Solidarity with Ukraine: перший онлайн Кубок українських серферів

Surf for Solidarity with Ukraine: перший онлайн Кубок українських серферів - 1 - изображение

Surf for Solidarity with Ukraine

Українська асоціація серфінгу провела перші всеукраїнські онлайн змагання UA Surfing Online Cup 2023 із лозунгом Surf for Solidarity with Ukraine. Мета події — об’єднати українських серферів, зокрема й тих, хто наразі не має доступу до океану через війну та бореться за нашу свободу. Саме тому організатори обрали формат, який дозволив взяти участь у контесті всім охочим атлетам. Для цього їм необхідно було лише відправити відео проїздів, знятих останнім часом. Реєстрація учасників тривала місяць, після чого відбулося 2 раунди змагань: кваліфікація і фінал. У залік йшло по 2 хвилі з максимальними балами.

Змагання проходили в колаборації з Asian Surf Cooperative — авторитетної серф-організації, що провела чимало чемпіонатів у різних країнах Азії, і навіть івенти WSL QS. За оцінювання учасників відповідали незалежні професійні судді в режимі суворої конфіденційності, тож в об’єктивності результатів немає жодних сумнівів.

Список переможців та призерів Surfing Online Cup 2023:
  • Amateurs: 1 місце — Анна Клімова;
  • Longboard Classic: 1 місце — Ірина Бушкова, 2 місце — Таїсія Бикова, 3 місце — Олександр Терещенко;
  • SUP Surfing: 1 місце — Олександр Іванюшин;
  • Shortboard Juniors: 1 місце — Іван Миненко;
  • Shortboard Women: 1 місце — Дарія Король, 2 місце — Ніна Заводчикова;
  • Shortboard Men: 1 місце — Сергій Кухарський, 2 місце — Олександр Терещенко, 3 місце — Ілля Варфоломєєв.

“Ми вдячні всім і кожному, хто долучився до змагань, що мають на меті об’єднати українських серферів, популяризувати наш вид спорту та підтримати спортивний фронт. А також це чергова демонстрація того, що Україна — сучасна, прогресивна, спортивна й амбітна країна”, — коментують представники Української асоціації серфінгу.

Попри те, що всі українці наразі сфокусовані на допомозі фронту та гуманітарним проєктам, Асоціація доклала зусиль, щоб усі переможці та призери отримали заслужені нагороди. Але головне, їм вдалося надихнути українських серферів продовжувати вдосконалювати свої навички і демонструвати всьому світу, що в Україні є багато достойних атлетів.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top