Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 1 - изображение

Співачка KOSMACHEVA, яка нещодавно презентувала дебютний трек “Попса”, провела ранкову йогу для читачів Woman Magazine.

Сьогодні ми почнемо наше тренування з вправи під назвою “Поза ящірки. Уттхан Прістхасана”. Стоячи прямо, зробіть правою ногою крок назад. Передню ногу зігніть до прямого кута. Коліно задньої ноги опустіть на підлогу. Долоні опустіть на підлогу з внутрішньої сторони стопи. Штовхайте таз вниз, щоб розтягнути м’язи.

У цьому положенні працюють м’язи ніг, розтягується задня поверхня стегон. Збільшується рухливість у колінних суглобах і сухожиллях. Асана розкриває таз і грудну клітку, стимулює кровообіг.

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 2 - изображение

Наступна вправа дуже схожа на “позу воїна 1”, роблячи її, ви маєте відчути м’язи спини та ніг. Спочатку може бути важко, але якщо ви не думатимете про це, то у вас все вийде!

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 3 - изображение

“Поза голуба” є прекрасною вправою для повного розкриття тазостегнових суглобів і підготовці до складніших асан, таких як “поза лотоса”. Цим попередженням ми зміцнюємо м’язи спини, ніг і живота.

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 4 - изображение

Від наступної вправи я в захваті! Це “поза кішки”, в ній ми по черзі міняємо положення рук і ніг. “Кішка” дуже ефективна: вправа покращує гнучкість хребта, зміцнює м’язовий каркас, тренує прес, розтягує і стимулює спинні нерви, заспокоює і знімає напругу, втому. Крім того, воно може допомогти вам досягти ідеальної постави.

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 5 - изображение

Пам’ятаєте позу “берізка” в йозі? Пропоную її трохи ускладнити на кінець тренування. Ми піднімаємо таз однією ногою, а другою тягнемося вгору, так ми добре підкачуємо нижню частину тіла. Обов’язково пам’ятайте про дихання, це дуже важливо!

Ранкова йога: улюблені вправи співачки KOSMACHEVA - 6 - изображение


Фото: особистий архів


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top