Володимир Зеленський взяв участь у саміті країн «Великої сімки»

Володимир Зеленський взяв участь у саміті країн «Великої сімки» - 1 - изображениеПрезидент України Володимир Зеленський взяв участь у роботі саміту країн «Великої сімки». Глава держави подякував лідерам за надання Україні надійних систем ППО, які допомогли захистити від російських ракетних атак цивільну й стратегічну інфраструктуру та зберегти життя людей. Про це повідомляє Офіс Президента України. 

Окремо президент відзначив рішення про тренування українських пілотів на сучасних винищувачах, що є важливою складовою повітряного щита.

«Зараз ми виходимо на шлях усунення розриву в можливостях. Коли наші пілоти знатимуть F-16 і коли в нашому небі з’являться ці машини, це матиме значення не лише для України. Це буде історичний момент для всієї архітектури безпеки у Європі та світі» – сказав Володимир Зеленський. 

Він особисто подякував за підтримку України присутнім лідерам: президенту США Джозефу Байдену, канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, президенту Франції Еммануелю Макрону, прем’єр-міністру Великої Британії Ріші Сунаку, прем’єр-міністерці Італії Джорджі Мелоні, прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо, президенту Європейської ради Шарлю Мішелю, президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн та прем’єр-міністру Японії Фуміо Кішіді.

Глава держави також закликав детально обговорити кроки з реалізації української формули миру.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: прес-служба Офіса Президента України


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top