Українські заклади, які відкрились у Польщі: ресторани, магазини, кінотеатри

Українські заклади, які відкрились у Польщі: ресторани, магазини, кінотеатри - 1 - изображениеЯкщо до війни українців у Польщі було і так предостатньо, то після 24 числа їх стало ще більше. Багато хто остаточно вирішив залишитися в сусідній країні і заново будувати своє життя. У результаті, за останні роки в Польщі відкрилося безліч українських бізнесів, таких як ресторани, кафе, магазини, салони краси та багато іншого. Це не тільки дало змогу українцям успішно адаптуватися в новій країні, а й стало свого роду мостом між українською та польською культурами. Українські заклади, які нещодавно відкрились у Польщі і вже користуються великим попитом та популярністю:

1.”Ресторан U sióstr”. Українська народна кухня – багатство її традицій і обрядів – усе це втілилося в меню родинного ресторану «У сестер» центрі Варшави. Адреса: ul. Złotа 63A.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Restauracja U Sióstr🇺🇦 (@restauracja_usiostr)

 

2. “Ukrainoczka” – український магазин у Познані, який пропонує широкий вибір українських продуктів, включаючи ковбаси, сири, мед та інші продукти. Адреса: Na Miasteczku 12. 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от “Ukrainoczka” (@_ukrainoczka_swarzedz_)

 

3.”Ciepło” – це український ресторан у Кракові, де можна спробувати традиційні українські страви, такі як сирники, борщ, котлета по-київськи, вареники і галушки по-полтавськи та напої. Ресторан також пропонує вечори з українською музикою та танцями. Адреса: ul. Dietla, 15.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от restauracja | kuchnia ukraińska (@cieplokrakow)

 

Українські заклади, які відкрились у Польщі: ресторани, магазини, кінотеатри - 2 - изображение

Українські заклади у Польщі

4. “Bistro Wyszywanka” – у цьому атмосферному закладі у Варшаві, зокрема, подають домашні пельмені, фаршировані перці та голубці. Адреса: ul. Targowа 72.

5. “Kumple” – ресторан української кухні у Варшаві. Тут можна скуштувати Гофри (25 зл), сирники, борщ (28 зл), пельмені та вареники. Адреса: Kolejowa 47.

Українські заклади, які відкрились у Польщі: ресторани, магазини, кінотеатри - 3 - изображение

кафе

6. “Український сад” – це український магазин у Любліні, який пропонує українські продукти, включаючи ковбаси, сири, мед, консерви та інші товари.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top