ТОП-5 трендів Instagram Stories 2023

ТОП-5 трендів Instagram Stories 2023 - 1 - изображение

У 2023 році Instagram продовжує радувати своїх користувачів новими можливостями та інструментами для створення креативного контенту. У цій статті ми розглянемо ТОП-5 трендів Instagram Stories, які стануть особливо популярними у 2023 році. Від автопублікації до емоджі-стікерів, дізнайтеся, які інновації зроблять ваші історії незабутніми для ваших підписників.

Автопублікація

Instagram збільшується, і дедалі більше бізнесів використовують його для реклами своїх товарів і послуг. У 2023 році очікується, що більше людей будуть використовувати автопублікацію у своїх історіях, щоб економити час і зусилля.

AR-фільтри

Штучний інтелект постійно розвивається, і AR-фільтри стають все більш популярними в Instagram Stories. У 2023 році очікується, що більше користувачів створюватимуть свої власні AR-фільтри, щоб залучити більше підписників.

Міні-відео

Короткі відео стали дуже популярними в Instagram Stories, і цей тренд не зменшиться в 2023 році. Очікується, що більше людей будуть створювати міні-відео, щоб висловлювати свої думки та показувати своє життя в режимі реального часу.

Instagram Reels

Instagram Reels – це нова функція, яка з’явилася в Instagram в 2020 році. Вона дозволяє користувачам створювати короткі відео зі звуком і музикою. У 2023 році очікується, що ця функція стане ще популярнішою і більше користувачів почнуть використовувати її для створення відео контенту.

Емоджі-стікери

Емоджі-стікери дозволяють користувачам висловлювати свої емоції за допомогою кольорових ілюстрацій. У 2023 році очікується, що більше людей будуть використовувати емоджі-стікери в своїх історіях, щоб зробити їх більш емоційними та привабливими для глядачів. Крім того, очікується, що буде більше різноманітних емоджі-стікерів, які відображатимуть різні емоції та настрої.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top