Григорій Решетнік – про вечірні ритуали

Григорій Решетнік – про вечірні ритуали - 1 - изображение«Що українки роблять перед сном?» – одне з питань, яке обговорять у черговому випуску розважального сімейного шоу «єПитання», який Новий канал покаже вже сьогодні, 17 квітня. В ігровому двобої зійдуться команди знаменитих сімей – Ткачів та Решетніків. За лаштунками зйомок телеведучий Григорій Решетнік поділився, що він обов’язково робить напередодні ночі.

Григорій Решетнік – про вечірні ритуали - 2 - изображение

єПитання учасники випуску

“Один з головних вечірніх ритуалів – це вкласти спати трьох діток, – з усмішкою говорить Решетнік. – Перед сном вони розігруються, не хочуть лягати, тому ми всіляко заспокоюємося. Часто з дружиною розділяємося на команди: Христинка вкладає найменшого Сашуню, а я вже зі старшими – Ванею та Дімою. Що тільки їм не розповідаю… Сам казки вигадую, бо вони кажуть: «Тату, це вже було». Тож доводиться постійно вмикати творчу фантазію. Також співаємо пісеньки. До речі, щовечора і зранку виконуємо гімн України”.

Григорій Решетнік – про вечірні ритуали - 3 - изображение

Григорій Решетнік з сім’єю

Коли діти засинають, у Григорія є можливість провести час вдвох із дружиною.

“Ми сидимо на кухні, спілкуємось, п’ємо чай. Це час, аби видихнути, обговорити всі події, що відбуваються, помолитися за Україну та наших героїв, – ділиться Решетнік. – Якщо є можливість, то читаю хоча б кілька сторінок книжки. Таким чином відволікаюся від новин. А ще інколи можу подивитися футбол, якщо є цікаві матчі. Щоправда, тоді прокидається наш середній син Дімуля і також біжить до телевізора. Тож таке заняття можу дозволити собі, коли діти міцно сплять. Вкрай рідко можемо ввімкнути фільм чи серіал. Але зазвичай під час перегляду засинаємо”.

Григорій Решетнік – про вечірні ритуали - 4 - изображение

Григорій Решетнік з сім’єю

Розважальне сімейне шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк дивіться на Новому каналі в понеділок, 17 квітня, о 20:00! У випуску ви побачите ігрове протистояння родин Григорія Решетніка та Юрія Ткача.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top