Alena Omargalieva об’єднала голоси українських жінок

Alena Omargalieva об’єднала голоси українських жінок - 1 - изображениеНова робота Alena Omargalieva сповнена одночасно тугою та вірою у таку бажану, скору зустріч. У відео дівчина з’являється сама посеред лісу – там, у його розтягнутому светрі та з обручкою на ланцюжку, вона проживає весь спектр емоцій, головна з яких –  вірність своєму коханню. 

До запису треку Альона запросила жінок, які сьогодні розлучені зі своїми коханими, батьками та братами через війну. Чуттєве та емоційне поєднання голосів у пісні пробирає наскрізь. 

Alena Omargalieva об’єднала голоси українських жінок - 2 - изображение

співачка Alena Omargalieva

За словами співачки, пісню “На краю” вона написала на початку повномасштабного вторгнення, в той час, коли разом з сином жила у Польщі, а її чоловік та партнер по сцені Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищав рідну землю.

“Коли він десь там, і ти зовсім не знаєш що з ним, стає дуже важко на душі. Здається, що ти одна у всьому світі, наодинці зі своїми страхами. Все, що тоді залишається: вірити і чекати. Я це пережила сама, і знаю, що сьогодні це близькі відчуття українським жінкам у всьому світі. Хочу, щоб пісня “На краю” стала для кожної з нас підтримкою та дала сил”, – розповіла Alena Omargalieva.

Alena Omargalieva об’єднала голоси українських жінок - 3 - изображение

співачка Alena Omargalieva

Вперше наживо співачка виконала “На краю” на благодійному концерті, який відбувся в головному холі Центрального залізничного вокзалу Києва. Саме там, де трапляються хвилюючі прощання та зворушливі зустрічі, пісня прозвучала по-особливому чуттєво. Глядачами концерту стали випадкові пасажири, які чекали свої потяги, деяких з них виступ сівачки вразив до сліз.

Alena Omargalieva об’єднала голоси українських жінок - 4 - изображение

Alena Omargalieva

У TikTok трек співачки віддзеркалив історію розлуки жінок зі своїми захисниками. Всього за декілька днів на нього зняли більше 6000 відео.

 


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top