Як керувати своїм настроєм: теорія Надії Матвєєвої

Як керувати своїм настроєм: теорія Надії Матвєєвої - 1 - изображениеВедуча проєктів “Позивний Надія”, “Ранок у великому місті” та “Неймовірна правда про зірок” на СТБНадія Матвєєва – переконана, що керувати своїм настроєм і впливати на рівень задоволення життям ми вміємо і маємо це робити. Теорія маленьких радощів Надії Матвєєвої. Деталі у матеріалі!

“Рівень щастя у стосунках залежить від того, наскільки щасливою у цих стосунках почувається жінка. Це не означає, що нам, жінкам, потрібно сидіти і чекати, коли хтось нас ощасливить. Навпаки, ми маємо вчитися бути задоволеними і щасливими. І в цьому може допомогти моя теорія маленьких радощів”, – заінтригувала Матвєєва у соцмережі. 

Надія відзначила, що наші думки, вчинки і почуття залежать від фокусу нашої уваги. 

“Якщо роками ми звикли звертати увагу на те, що нам не подобається, що викликає тривогу, незадоволення, то ми фокусуємося на цьому і занурюємось саме в невдоволення. А потім видаємо результат у вигляді емоцій і навіть виразу обличчя, – пояснила ведуча. – Якщо ж навчити себе звертати увагу на те, що приносить радість і задовольняє нас, до того ж, створювати такі моменти у житті, то буде зовсім інший результат. Жінка, яка добре знає, що їй приносить радість, може на цьому фокусуватися, створювати такі моменти і керувати своїм настроєм і станом щастя”.

За словами Матвєєвої, почати можна з маленького: наприклад, заварити чи купити вранці каву і без поспіху насолодитися нею, потішити себе букетом квітів, зробити неймовірний макіяж чи просто присвятити час прогулянці. 

“Все це дає позитивні емоції, на яких слід зосереджуватися і робити все, щоб вони виникли”, – підсумувала ведуча. 


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top