Плазмоліфтинг як “золотий еліксир молодості”

Плазмоліфтинг як золотий еліксир молодості - 1 - изображениеПлазмоліфтинг – це процедура омолодження шкіри, яка полягає у використанні плазми з власної крові. Вона допомагає зменшити ознаки старіння шкіри, зберегти її природну красу та молодість, а також знизити ризик розвитку різних дерматологічних проблем. Багато людей вважають плазмоліфтинг еліксиром молодості, оскільки він справді може допомогти зберегти молодість і красу шкіри на довгий час.

Які особливості цієї процедури, чи існують протипоказання і що краще вибрати – плазмоліфтинг чи ботокс? На всі ці питання відповідає лікар дерматолог-косметолог Олександра Шафар.

Плазмоліфтинг як золотий еліксир молодості - 2 - изображение

Лікар Олександра Шафар

  1. Які існують показання та протипоказання плазмоліфтингу?

У клініці Пластичної Хірургії Ігнатьєвої Анастасії ми називаємо плазму «золотим еліксиром молодості». Її використовують при погіршенні стану волосся та його випадінні, при висипаннях шкіри, акне та постакне, при рубцях або розтяжок на животі, грудях та в інших зонах; при прояві “втомленого” (сірого) кольору обличчя та його в’ялості. Плазма так само рекомендована при втраті пружності шкіри, небажаній пігментації та в зону навколо очей, аби прибрати темні круги та зморшки. Це стосується також і захворювань такі як: дерматит, себорея, псоріаз, алергія – зі всім цим плазма чудово справляється. 

Плазмоліфтинг – це одна з найбезпечніших ін’єкційних методик. Відповідно, і протипоказань мало. Уколи не проводять тільки при захворюваннях крові, цукровому діабеті, аутоімунних та онкологічних захворюваннях. Тимчасовими протипоказаннями також є гострі недуги (застуда, грип, ковід, загострення хронічних хвороб, вагітність та лактація).

2. Яка має бути кількість процедур, щоб уже був помітний ефект?

Якщо техніка ін’єкції була правильною, а саме апарат для прокручування плазми (центрифуга) був на достатніх обертах, пробірки та інші інструменти були якісні – ефект від плазми помітний вже після першої процедури. Близько 80% пацієнтів помічають помітний позитивний ефект плазмоліфтинга вже після 1-1,5 тижнів.

3.Основа плазмоліфтингу це наша плазма. Що такого міститься в нашій плазмі, що перетворює наше обличчя на молодильне яблучко?

Основними чинними компонентами плазми є тромбоцити. Вони містять у собі основні фактори росту, які стимулюють природні захисні механізми, відповідають за вироблення колагену і регенерацію та «омолодження» пошкоджених клітин і тканин. Крім того, в плазмі містяться стовбурові клітини, які можуть трансформуватися в нові клітини судин та шкіри, оновлюючи її.

Плазмоліфтинг як золотий еліксир молодості - 3 - изображение

плазмотерапія

4.Плазма має тільки омолоджуючий ефект чи щось ще?

Плазма має кілька ефектів: омолоджуючий, протизапальний, імуномодулюючий і загоюючий.

5. Ботокс чи плазмоліфтинг – що краще?

Різні проблеми-різне рішення, не можу порівнювати, тому що це дві прекрасні процедури, які ідеально працюють разом. При одночасних ін’єкціях плазми та ботоксу посилюється ефект розгладжування зморшок та покращення стану шкіри. Найголовніше, робити таку процедуру за правильним протоколом. Плазмотерапію можна проводити або за тиждень до ін’єкцій ботоксу або не раніше ніж через 3 тижні після ботоксу.

Плазмоліфтинг як золотий еліксир молодості - 4 - изображение

процедура плазмоліфтинг

6. Як довго тримається ефект після плазмоліфтингу?

Ефект зберігається від одного до двох років, але для його закріплення рекомендується повторне проведення процедур раз на пів року.

7.Плазму можна колоти тільки на обличчя?

Плазму можна колоти на обличчя, шию, декольте, волосисту частину шкіри, кисті рук або будь-яку іншу ділянку шкіри, яка потребує підтримки. 

8. З якого віку можна робити плазму?

За наявності показань та за письмовою згодою батьків, процедуру плазмоліфтингу для лікування, наприклад, проблемної шкіри, можна проводити починаючи з 15-16 років.


Автор: Скотченко Дар’я

Фото: особистий архів Олександра Шафар


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top