Леся Нікітюк потрапила під обстріл під час зйомок

Леся Нікітюк потрапила під обстріл під час зйомок - 1 - изображениеВедуча Нового каналу Леся Нікітюк розповіла про залаштунки подорожі у Харків, Миколаїв та Херсон.

Третій сезон тревел-проекту про Україну періоду повномасштабної війни «LeМаршрутка» настільки сподобався глядачам, що знімальна група вирішила не зупинятися на восьми випусках, які показали у грудні на Новому каналі. У лютому телеведуча з командою вирушили в нову подорож, аби відзняти додаткові три випуски у Харкові, Миколаєві та Херсоні.

Леся Нікітюк потрапила під обстріл під час зйомок - 2 - изображение

LeМаршрутка Миколаїв

“Під час тривог ми спускалися в укриття, – розповідає ведуча. – Кілька разів було таке, що лунала сирена, ми їхали в укриття в готелі, в якому зупинились. Щойно приїжджали, тривога закінчувалася, і ми вирушали назад знімати. А повітряні тривоги були дуже часто… Якщо в Telegram-групах пишуть: «У Херсоні вибухи, будьте обережні», то, щоб ви розуміли, там вибухи постійно. А найдивніше, що ти звикаєш до цього лише години за дві й перестаєш сіпатися. Сприймаєш як належне”.

На щастя, зйомки пройшли вдало. Зараз нові серії третього сезону вже в ефірі Нового каналу щовівторка о 20:00. Але за кадром та у пам’яті знімальної групи назавжди залишився небезпечний для життя момент, яким Леся все ж ексклюзивно поділилася.

Леся Нікітюк потрапила під обстріл під час зйомок - 3 - изображение

LeМаршрутка

“Ми з командою домовилися нікому цього не розказувати, але я начальниця, тому мені можна (усміхається). Їхали якось з одного населеного пункту в інший і дорогою потрапили під обстріл, – каже телеведуча. – Наскільки нам пізніше стало відомо, це була «Точка У». Дякуючи ЗСУ та Богу всі лишилися живі, здорові та неушкоджені”.

Дивіться випуск тревел-проекту «LeМаршрутка» з Миколаєва вже сьогодні, 4 квітня, о 20:00 на Новому каналі!


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top