Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар стали лекторами безкоштовних курсів

Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар

Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар

Професор та Директор Центру позитивної психології Пенсильванського університету Мартін Селігман та викладач найбільшого курсу в Гарварді «Позитивна психологія» Тал Бен-Шахар разом з Аллою Клименко презентують безкоштовні курси для українців. 

Невизначеність у майбутньому, розлука з рідними та друзями, розгубленість — це те, що понад рік переживають українці в нових умовах життя. Масштабне дослідження показало, що 71% опитаних українців відчувають стрес, знервованість, половина — тривожність і напругу. При цьому поширене упередження щодо психологічної допомоги та лише 2% звертаються до спеціалістів.

Безкоштовні курси психологічної допомоги для українців

Щоб допомогти українцям у ці непрості часи, психологиня, провідна тренерка та співзасновниця проєкту Upgrade Алла Клименко створила два безкоштовні курси психологічної допомоги для українців. Вони допоможуть і тим, хто професійно займається психологією та наукою, і кожному бажаючому подолати кризовий період. До створення курсів залучили світових зірок психології.

Алла Клименко

Алла Клименко, Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар

«Позитивна психологія для України»

Запрошений спікер першого курсу «Позитивна психологія для України» — Мартін Селігман, засновник позитивної психології, професор та Директор Центру позитивної психології Пенсильванського університету. Потрапити до нього на навчання намагаються з усього світу, а українці зможуть зробити це безкоштовно. Мартін допоможе освітній спільноті отримати науково доведені знання з позитивної психології та одразу використовувати їх на практиці. Спікерами курсу також будуть режисерка фільму «Чуття і чуттєвість» та викладачка Психології сторітелінгу Ліндсі Доран, нейропсихолог Стівен Пінкер, професор Гарварда Артур Брукс та інші.

Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар

Мартін Селігман

«RESILIENCE 2.0»

Другий безкоштовний курс — «RESILIENCE 2.0» — виник, щоб підтримати кожного українця у кризовий період, навчити його опиратися стресу та відновлюватися. Якщо ми не можемо вплинути на ситуацію, то в наших силах змінити своє ставлення до неї, знайти джерело ресурсів та підтримки — усе це про резильєнтність. Лектори курсу — Алла Клименко, Тал Бен-Шахар, співзасновник Happiness Studies Academy, викладач найбільшого курсу в Гарварді «Позитивна психологія», а також засновниця Всесвітнього Саміту із щастя (WOHASU) Карен Гуггенхайм.

Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар

Тал Бен-Шахар

У форматі коротких відеолекцій, інтерв’ю зі спікерами та завдяки практичним завданням учасники курсу зрозуміють, як залишитися цілісними під час складних випробувань, опанують потрібні техніки самодопомоги та боротьби зі стресом.

Щоб отримати доступ до безкоштовних курсів, потрібно зареєструватися: курс із Мартіном Селігманом Positive Psychology for Ukraine доступний за посиланням. Resilience 2.0 із Тал Бен Шахаром та Карне Гугенхайм також розміщений на сайті.

Лекції будуть на навчальній платформі разом з іншими безкоштовними матеріалами від гуру світової психології.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top