Олександр Педан – про обмеження користування гаджетами для сина

Олександр Педан – про обмеження користування гаджетами для сина - 1 - изображение

«Дитячого контенту українською мовою дуже не вистачає»: Олександр Педан – про обмеження користування гаджетами для сина

Ведучий проектів Нового каналу та освітнього тревелу «УніверCheck» поділився, чому встановив для 6-річного Марка правила поводження з планшетом

З початком повномасштабної війни в Україні значно зменшилися перегляди будь-якого контенту, що роблять у росії. Більшість українців свідомо відмовилися від музики, YouTube-відео та фільмів, знятих у країні-агресорі. Водночас почали більше дивитись український YouTube, який за рік боротьби значно поповнився класними новими проектами. Трохи складніше з дітьми та контентом для них. Про це відверто заговорив ведучий проектів Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан.

Олександр Педан – про обмеження користування гаджетами для сина - 2 - изображение

Педан з сином Маріком

“Я шкодую, що через війну мені довелося дозволити сину мати і планшет, і ігри на ньому, – говорить ведучий у YouTube-проекті «Погляд». – Нещодавно ввів Маріку обмеження на YouTube. У нього тепер є максимум година на день. І ще по 20 хвилин на дві улюблені гри. Я бачу, що коли він забагато грає, то збуджується й погано спить уночі. Так само і з контентом в інтернеті, якого зараз дуже багато, і він не є якісним. Мені здається, що це взагалі такий український біль – дитячий контент на YouTube. Його дуже не вистачає! Шкода, що в мене немає ані сил, ані можливостей зайнятися цим”

Телеведучий каже, що головна проблема полягає в тому, що улюблених дитячих роликів немає українською мовою. Це простий дитячий контент на зразок лайфхаків чи стримінгу.

“Я вже запарився забирати в дитини гаджет. Не можна, на жаль, повністю відключити чи викреслити контент російською мовою на YouTube. І як боротися? – каже телеведучий та громадський діяч. – Для свого сина шукаю методи прищепити любов до української. Останнє, що ми вивчили і навіть зняли відео у сторіс в Instagram, це пісня «Риба з раком» з фільму «Пропала грамота». Вона веселенька, Марік її швидко опанував”


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top