Пандемія COVID-19 може завершитися 2023 року: ВООЗ

Пандемія COVID-19 може завершитися 2023 року: ВООЗ - 1 - изображение

Голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус на церемонії вручення премії за внесок в охорону здоров’я зробив заяву про те, що пандемія COVID-19 може закінчиться 2023 року. 

“Вперше щотижнева кількість зареєстрованих смертей нижча, ніж три роки тому, коли ми вперше використали слово “пандемія”. Поліпшення значне. Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 закінчився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров’я, яка має міжнародне значення, і як пандемія”, – заявив Гебреїсус.

Так само Голова ВООЗ зазначив, щоб ми всі засвоїли уроки пандемії. Перший – це важливість громадської охорони здоров’я. Другий урок полягає у важливості науки, а третій – у важливості співробітництва.


Автор: Скотченко Дар’я

Фото: pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top