Оля Полякова презентувала маніфест сильної жінки

Оля Полякова

Оля Полякова презентує нову ліричну композицію «Танцюю, як в останній раз» у співпраці з Ольгою Бажаною, авторкою таких хітів Полякової, як: «Королева Ночі», «Любовница» та «Все буде добре, Оля».

«Моя нова концертна програма, яку я презентую вже 8 березня, повністю написана українською, а більшість пісень створені саме Олею. Я нарешті знайшла свого автора, який тонко відчуває не лише мої настрої та переживання, а й дуже точно передає мою енергію у піснях. Наша нова пісня «Танцюю, як в останній раз» водночас сумна і надихаюча, з вірою та надією на те, що завтрашній день буде ліпшим, аніж сьогодні, а сьогодні треба жити та вірити в краще», – коментує прем’єру Оля Полякова.

Новий трек співачки вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Нагадаємо, що напередодні Нового року співачка Оля Полякова зробила своїм прихильникам подарунок і нарешті запрем‘єрила новорічний хіт «Чарівні Очі». Прем’єрою пісні артистка поділилася на своєму YouTube-каналі. Раніше вона стала першим амбасадором благодійного проєкту Childhood Without War, який евакуює дітей-сиріт від війни.

Уважні фоловери співачки в коментарях помітили схожість україномовного синглу з піснею, яку Полякова виконала на новорічні свята минулого року. Адже першою версією релізу була пісня «Длинные ноги», прем’єра якої мала відбутися ще 8 березня разом з кліпом. 

Але з часом трек зазнав концептуальних змін і з легкої подачі Полякової «Длинные Ноги» перетворилися на «Чарівні Очі». Фоловери артистки відзначили, що новорічний хіт українською мовою звучить набагато краще та глибше. 


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top