Злата Оґнєвіч озвучила казку Суспільного про хороброго пса-сапера

Злата Оґнєвіч озвучила казку Суспільного про хороброго пса-сапера - 1 - изображение

Українська співачка Злата Оґнєвіч озвучила казку «Мій (над)звичайний Пес», присвячену усім тваринам-рятувальникам під час війни. Аудіоісторія з серії проєкту «Хоробрі казки» вже доступна у телеграм-каналі Суспільне Казки та на ютуб-каналі «Бробакс».

«Нова історія дитячого проєкту Суспільного “Хоробрі казки” про особливу роль тварин у нашому житті. Вони не лише рятувальники під час пошукових операцій і розмінувань, вони — рятівники наших душ. Турбота українців про тварин під час війни — це про людяність», — зазначає команда проєкту.

Мій (над)звичайний Пес

У казці «Мій (над)звичайний Пес» йдеться про собаку, якого двоє братів знайшли на вулиці посеред зими, і його видатну долю рятувальника.

«Я обожнювала в дитинстві переказувати казки батькам, друзям та імітувати голоси. Казки займають дуже важливе місце в моєму житті. Адже саме через них діти пізнають світ, дізнаються, що таке добро, дружба, як допомагати ближнім. Попри те, що казка легка для сприйняття, у ній є дуже потужна ідея. А саме: які б труднощі у твоєму житті не траплялися, обовʼязково настане день, коли й твій голос зазвучить дзвінко і буде почутим. Варто вірити у себе, і, звісно, дуже важливо, аби поруч були люди, які будуть посилювати й підтримувати цю віру», — коментує Злата Оґнєвіч.

В родині співачки є собака Брук, який зараз мешкає з її батьками. Перед записом аудіоказки Злата поділилася спогадом,  що в дитинстві  мріяла відкрити великий притулок для тварин, де б вони з подругами могли їх прихистити й лікувати.

«Тварини під час повномасштабного вторгнення виявились не тільки друзями, а й справжніми рятувальниками, які невтомно допомагають багатьом людям. Коли в казці Пес виявив небезпеку і  своїм голосом попередив про неї, й тим самим врятував їм життя, — я розплакалась. Я уявила, як зараз, в реальному житті, багато наших чотирилапих друзів рятують людські життя, виявляючи міни та попереджуючи про небезпеку», — додала Злата Оґнєвіч.

Вмикайте «Хоробрі казки» дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами й сиренами!

Фото: Суспільне

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top