СолоХа про музику для дітей під час війни

СолоХа про музику для дітей під час війни - 1 - изображение

Всі ми зараз переживаємо жахіття цієї війни та співчуваємо втратам. Але маємо обов’язково відволікатися та піклуватися про ментальне здоров’я та психологічний стан своїх дітей. Саме з цією метою співачка СолоХа готує нову прем`єру. Та показала фотосесію до нового треку.

«Останні мої благодійні концерти направлені винятково на підтримку дітей. Діти – це наше майбутнє. Вони мають жити, а не виживати. Хочеться зробити все для того, щоб вони не втратили своє дитинство. Подарувати їм радість, гарний настрій та щасливі миті. Моя пісня «Булочка з маком» стала трендом в тікток  і я зрозуміла, що дітям не вистачає легкої позитивної музики. Наразі написано багато гарних патріотичних пісень, але майже немає розважального контенту для дітей»розповідає СолоХа. «Будемо відверті, до війни наші діти слухали багато російської музики. І зараз ми маємо надати їм альтернативу. В нас майже немає музики для дітей та підлітків. І тому я вирішила записати таку пісню під назвою «Зюм-зюм».

СолоХа про музику для дітей під час війни - 2 - изображение

Співачка СолоХа презентувала фотосесію для нового треку

«Зюм-зюм» – це легкий розважальний трек, який незабаром буде презентовано. Нещодавно в одній із київських студій відбулася зйомка візуалів для до цього трека. З командою однодумців та майстрів своєї справи СолоХа створила багато крутих, веселих та яскравих образів. Над створенням модних луків працював стиліст Андрій Янко, екстравагантні зачіски від стиліста по волоссю Єлизавети Коновалової, а яскравий мейк від візажиста Інни Дроль.

СолоХа про музику для дітей під час війни - 3 - изображение

Співачка СолоХа показала бекстейдж зйомок для презентації нової пісні

У фотосесії взяла участь донька співачки з її подругою. Також було відзнято серію оригінальних відео для тіктока з трендовими рухами, які невдовзі ви зможете побачити у тікток Солохи @soloha_ha.

Фото: пресслужба артистки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top