Футболка з автографом футбольної легенди – на допомогу постраждалим Броварської трагедії

Футболка з автографом футбольної легенди - на допомогу постраждалим Броварської трагедії - 1 - изображение

Український журналіст-броварчанин Валерій Пригорницький оголосив благодійний збір коштів на допомогу постраждалим і родинам загиблих у Броварській трагедії, що сталася внаслідок падіння гвинтокрила на дитячий садок вранці 18 січня. Той, хто допоможе будь-якою сумою, має можливість одержати шляхом рандомайзера футболку з автографом футбольної легенди Франції Біксанта Лізаразю.

Про це він оголосив на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі! Сьогодні в Броварах сталася страшна трагедія – впав гвинтокрил на дитячий садок (з яким пов’язане моє дитинство), внаслідок чого загинуло і постраждало багато людей, серед них діти.., — написав Валерій Пригорницький у пості. — Місяць тому на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі мені вдалося підписати футболку збірної України у легендарного французького футболіста Біксанта Лізаразю — чемпіона світу-1998 та чемпіона Європи-2000. Ви можете допомогти родинам постраждалих у трагедії і отримати цю футболку». 

Зазначається, що для участі необхідно переказати будь-яку суму. Збір коштів планують завершити 20 січня, після чого шляхом рандомайзера серед учасників благодійного збору оберуть володаря футболки. Реквізити на допомогу вказані у пості Валерія Пригорницького. 

Фото: Facebook Валерія Пригорницького


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top