Українські дизайнери представлять свої колекції у Берліні

Українські дизайнери представлять свої колекції у Берліні - 1 - изображение

17-19 січня українські дизайнери представлять колекції на PREMIUM Berlin fashion trade show. Подія відбудеться у межах другого міжнародного сезону Ukrainian Fashion Week. Зокрема,  участь у показах візьмуть бренди AISENBERG, 91LAB, OVERALL, FINCH, CHERESHNIVSKA, SHEEZEN, PRZHONSKAYA, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, CHUPRINA та GRIE.

«Ми з нетерпінням чекаємо на представлення талановитих дизайнерів України на PREMIUM у січні», – коментує Аніта Тільманн, засновниця і керуюча партнерка Premium Group. «Багато брендів, які беруть участь у виставці, вже були представлені на Ukrainian Fashion Week та ідеально доповнюють портфоліо брендів PREMIUM. Більшість українських брендів засновані жінками, які виявляють стійкість, пристрасть і сміливість і хочуть показати свою моду світові. Колекції такі ж унікальні та різноманітні, як і самі дизайнери».

Українські дизайнери представлять свої колекції у Берліні - 2 - изображение

Концепція простору, у якому дизайнери України представлять свої колекції у січні в Берліні, розроблена відомим українським художником Романом Мініним. Його роботи вже були представлені на багатьох виставках по всьому світу: у США, Бельгії, Швейцарії, Австрії, Польщі, Франції, Великобританії, Італії та Японії, а також на аукціоні Sotheby’s у Лондоні. В основі концепції, розробленої Романом для UFW x PREMIUM у Берліні, серія робіт художника “Optimism”. 

«Українські дизайнери транслюють свій оптимізм, вітальність та життєстійкість. Це особливо символічно зараз, коли в умовах війни, під обстрілами та під звуки повітряних тривог, вони продовжують творити. А Ukrainian Fashion Week продовжує підтримувати дизайнерів України у другому міжнародному сезоні», – каже Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week

Партнером Ukrainian Fashion Week на виставці PREMIUM Berlin виступила агенція SASHKA project (Німеччина).

Фото: 91LAB


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top