Оля Полякова завершила свою участь у грузинських «Танцях з зірками»

Оля Полякова завершила свою участь у грузинських «Танцях з зірками» - 1 - изображение

Українська співачка Оля Полякова та Макс Єжов покинули грузинську адаптацію шоу «Танці з зірками» у сьомому ефірі. Пара станцювала румбу, за яку отримала 21 бал. Ефір був присвячений грузинським хітам. Полякова та Єжов обрали пісню «Холодний листопад» співака Анрі Джохадзе, який виконував його на паркеті вживу.

«Ну що, закінчилася наша абсолютно тріумфальна участь у «Танцях зірками» в Грузії. Сьогодні нам допомагав співати, танцювати, а також вилетіти мій прекрасний Анрі. Але для нас нічого не закінчується. Для нас усе тільки починається, тому що зовсім скоро ви побачите наш дует, де ми співаємо і де ми живемо.Ми хочемо сказати дякую за кожен ларі, витрачений на смс для нас, за кожен ваш голос, за те, що нас приймали, за те, що нас годували. Усі схудли на цьому проєкті, тільки не я: 2 кіло набрала. Дуже смачно у Грузії, дуже гостинно, дуже прекрасно. Усі допомагають і підтримують. Ми вдячні вам, нам було дуже круто!», – прокоментувала співачка.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

В ефірі грузинських «Танців з зірками» співачка також закликала донатити на благодійний проєкт «Незламні», який збирає кошти на протезування українців.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова оголосила збір на 5 мільйонів гривень для підтримки дітей-сиріт.

Фото: пресслужба співачки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top