DEMCHUK про блекаут і кохання у кліпі для «Євробачення»

DEMCHUK про блекаут і кохання у кліпі для «Євробачення» - 1 - изображение

У найтемніший час народжуються найсвітліші історії: фіналіст Національного відбору на «Євробачення» в Україні DEMCHUK презентував свій перший англомовний трек «Alive» і кліп на нього. 

Мільйони українців опинились без світла, але є те, що об’єднує всіх нас – вогонь, що палає в серцях та незламна віра в перемогу добра над злом. Пісня «Alive» – про безумовне кохання, завдяки якому артист продовжує вірити та боротись за майбутнє. Її перші рядки були написані Демчуком вдома в повному блекауті, коли вся країна знову занурилася у пітьму. 

«Музика і кохання – це те, що не дає згаснути вогнику всередині нас самих. Коли навколо темрява та тривога, потрібно берегти його та розпалювати. Тільки почуття любові – мій промінь світла в цей темний час. Завдяки йому я відчуваю себе живим і здатним боротися», – розповів DEMCHUK.

У відео на трек артист передав атмосферу і емоції того самого дня, коли у пітьмі народжувалася його пісня. 

«Alive» – перший англомовний трек артиста, з яким він пройшов у фінал Національного відбору на «Євробачення 2023» в Україні. Зараз співак постійно гастролює з благодійними концертами в Україні та Європі. DEMCHUK встиг виступити на великих сценах у Берліні, Франкфурті, Будапешті, Варшаві, Гамбурзі та інших містах.  Окрім авторських пісень, DEMCHUK записує кавери та переспівує пісні своїх кумирів у Tik Tok, де став справжньою зіркою. Відео  артиста набирають до 15 мільйонів переглядів!

Фото: пресслужба артиста


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top