Оля Полякова збирає мільйон на протезування українських військових

Оля Полякова збирає мільйон на протезування українських військових - 1 - изображение

Популярна співачка Оля Полякова стала амбасадоркою Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ та 26 жовтня відкриває збір одного мільйону гривень на проєкт «Протези для Незламних».  

Його ціль — придбати біонічні протези для українців, які постраждали від війни. У рамках цього проєкту до «всеукраїнського» дня Олі Полякової, який традиційно святкувався великим сольним концертом співачки у Києві 26 жовтня, Оля разом з благодійною платформою Dodro.ua запускає власну ініціативу — онлайн-марафон «Разом нас мільйони».

3 листопада 3 години поспіль Оля Полякова на своїй сторінці в Instagram спілкуватиметься із зірковими гостями та найактивнішими прихильниками у прямому ефірі, аби зібрати суму щонайменше в 1 мільйон гривень на протезування постраждалих під час війни. 

Збір коштів уже відкритий на сайті: https://dobro.ua/campaign/polyakova/ 

Дата та час проведення благодійного онлайн-марафону: 3 листопада з 18:00 

Онлайн-подія відбудеться за посиланням https://www.instagram.com/polyakovamusic/?hl=ru 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Національний реабілітаційний центр «НЕЗЛАМНІ» Першого медоб’єднання Львова — це унікальне місце, де кожен українець, який постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим, протезованим і реабілітованим. З кожною людиною працює команда спеціалістів. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном. Все найкраще українець отримує вдома!

Фото:особистий архів Олі Полякової


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top