Вадим Олійник: “Відтепер хочу співати виключно українською”

Вадим Олійник: Відтепер хочу співати виключно українською - 1 - изображение

Вадим Олійник

Відомий український співак Вадим Олійник, який  з початку війни займається волонтерством, ексклюзивно для Woman розповів, як повномасштабне вторгнення росії в Україну змінило його життя та вектор професійної діяльності.

Як змінилися особисто ви та ваші цінності життя?

Дуже багато чого змінилося. Перше це відчуття єдності та одного ємоційного стану, в якому перебуває весь наш народ. Більше телефоную рідним, допомагаю людям на вулиця, частіше обіймаю свою кохану. Зараз головне не «розкисати».

Як ви вважаєте, чи зобов’язані зараз блогери, лідери думок вести інформаційну війну проти фейків? Чи важливо продовжувати висвітлювати події?

Звичайно важливо писати все те що дійсно відбувається. Про те що Россія вбиває українців, про ракети якими постійно обстрілюють українські міста.

Ви випустили власну версію треку Олександра Пономарьова «Чомусь так гірко плакала вона». Як війна вплинула на вашу творчість?

Я зрозумів що відтепер хочу співати виключно українською мовою. І зараз готовий експерементувати і шукати нові цікаві жанри. Вибрав композицію «Чомусь так гірко плакала вона», тому що вона з дитинства засіла в мене в голові, і коли почалась війна, я її часто слухав в навушниках, а потім вирішив запитати Олександра, чи можна мені зробити свою версію і він погодився.

Вадим Олійник: Відтепер хочу співати виключно українською - 2 - изображение

Як щодо особистого життя? Чи загосторюють події емоції та відчуття?

Так, під час війни ємоціі загострюються і дуже часто я помічав що був у «психологічній ямі». Біля мене завжди була моя кохана і ми з нею пройшли чимало різних випробувань і зараз у нас ідилія. Важливо в таку мить підтримувати одне одного, багато говорити, відволікатись, адже кожен день ми читаємо новини с передової, чуємо повітряну тривогу.

Ви підтримуєте Україну і волонтерською роботою. Чи відчуваєте, що з кожним днем все менше людей мають змогу допомагати?

Так, я працював три місяці в волонтерскому штабі захисту в Чернівцях. Допомагав як міг, вантажив та розвантажував гуманітарну допомогу.
Можу сказати що за 4 місяці війни я побачив що дійсно багато людей виснажилися і по тим чи іншим причинам не в змозі допогати в тому обсязі, як це було на початку війни. Але все одно я бачу як зараз активно багато моїх знайомих артистів допомагають армії. Чого варті 4 Байрактари, які зібрані фондом Сергія Притули!

Як ви відновлюєте свою енергію для волонтерства?

Мені допомагає спів! Приходжу додому, вмикаю будь-яку українську пісню( частіше народну) і співаю. Відразу стає легше на душі

Чи мали ви проблеми з синдромом вцілілого?

Я думав про це. Того і пішов працювати волонтером, щоб не було такого відчуття.


Фото: особистий архів Вадима Олійника


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top