В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку

В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку - 1 - изображение

В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку, місія якої – зупинити інвалідизацію українців, пов’язану із травмами кінцівок, отриманих внаслідок війни. Метою програми є забезпечення українських лікарень усім необхідним для проведення 15000 операцій на кінцівках завдяки фандрейзинговій кампанії зі збирання Першого медичного мільярда.

«Сьогодні вся країна донатить на дрони. Але щодня з фронту та атакованих міст до лікарень надходять сотні поранених. Понад 70% травм – це травми кінцівок! Якщо не врятувати руки та ноги наших бійців та громадянських зараз, держава та суспільство отримає десятки тисяч людей з інвалідністю, – розповідає Сергій Сошинський – ініціатор програми #ВрятуйКінцівку, президент МБФ «Здоров’я українського народу» – Середня вартість лікування кінцівки при її збереженні становить в межах 60 000 – 70 000 грн. Ми закликаємо всіх українців взяти участь у зборі Першого медичного мільярда. Це допоможе запровадити 15 тисяч операцій пораненим, допоможе зберегти їхні кінцівки та повернути до життя».

До Експертної ради увійшло 60 найкращих лікарів

Для реалізації програми вже сформовано Експертну раду, до якої увійшли понад 60 найкращих лікарів-ортопедів та реабілітологів України, які працюють у більшості регіонів. Також розпочалося створення реєстру медпрацівників та закладів охорони здоров’я (обласні, міські, районні та інші лікарні), які піклуються про травми кінцівок та реабілітацію.

В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку - 2 - изображение

В Україні стартувала Національна програма #ВрятуйКінцівку

Кожен складний випадок травми, який буде зареєстрований в рамках програми #ВрятуйКінцівку, буде винесений на розгляд експертів програми, найважчі – на національні консиліуми, за результатами яких буде призначено лікування та конкретну медустанову, яка візьметься оперувати. Найскладніші операції проводитимуться на базі Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

Складовими програми є невідкладна допомога постраждалим, створення експертної спільноти, її професійний розвиток та лікування травм кінцівок із подальшою реабілітацією. Також метою програми забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників для підвищення якості надання медичних послуг та зменшення кількості лікарських помилок.

Підтримати програму можна тут.

Фото:PR Batteries

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top