Олександр Педан навідався в університет доньки у Львові

Педан

Телеведучий Олександр Педан на кілька днів завітав у Львів зі зйомками нового сезону освітнього тревел-проекту «УніверCheck». У Львові команда проекту вже знімала перший сезон, зокрема розповідала про Львівську Політехніку, але у місті багато гідних вишів, каже Олександр Педан, тож вирішили приїхати знову.

«Дуже люблю Львів, неодноразово бував і з робочими візитами, і як турист, – каже телеведучий. – Але цьогоріч полюбив це місто ще сильніше, бо в один із львівських вишів вступила моя донька. Тому відтепер я частий гість міста Лева (усміхається)».

Олександр Педан навідався в університет доньки у Львові - 1 - изображение

Олександр Педан з донькою

Донька Олександра, Валерія, студентка-першокурсниця Українського Католицького Університету. Дівчина навчається за спеціальністю «соціологія». Саме в цей виш команда проекту «УніверCheck» навідалася у Львові.

«Чесно кажучи, це я замовила слово за УКУ, – посміхається донька Олександра та його співведуча по проекту. – Я відкрила для себе цей виш, коли ми вперше приїжджали у Львів зі зйомками «УніверCheck». Попри те, що навчаюся всього місяць, мені дуже подобається. Тож я захотіла відкрити УКУ для абітурієнтів».

Нагадаємо, мета проєкту – розповісти про вітчизняні виші та популяризувати навчання в Україні. За сюжетом, телеведучий разом із 17-річною донькою Лерою мандрують університетами, дізнаються різноманітність спеціальностей, інспектують гуртожитки, знайомляться з місцевим студентським ком’юніті, досліджують логістику та особливості міста, у якому знаходиться виш.

Переглянути новий випуск «УніверCheck» зі Львову можна буде на початку 2023 року. А випуск з першого сезону про Львівську Політехніку – за посиланням.

Фото:pedan|buro

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top