«Вечірній Квартал» підготував новий благодійний концерт

«Вечірній Квартал» підготував новий благодійний концерт - 1 - изображение

Прийдешньої суботи, 5 листопада о 19:00 телеканал ТЕТ покаже новий благодійний концерт «Вечірнього Кварталу». Захід було проведено для українських військових, лікарів, залізничників і всіх, хто зараз наближає перемогу України, аби вшанувати героїв і підтримати бойовий дух.

«Зараз у нашої країни — непрості часи. Але у нашого народу є суперсила — ми вміємо сміятися над ворогом, знаходити позитив навіть у найскладніших моментах і з гумором ставитися до проблем. Сміємось — отже, перемагаємо!», — говорить художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий

У свіжих номерах актори «Вечірнього Кварталу» та акторки «Жіночого Кварталу» покажуть найактуальніші та реальні ситуації — смішні, проте знайомі кожному українцю.

Юрій Великий і Володимир Мартинець покажуть епізод з життя російського військовополоненого, який потрапив на інтервʼю до Володимира Золкіна.

Один з номерів буде присвячено спокійному, врівноваженому чоловікові, про якого мріє більшість жінок. Але буває, що такий спокій просто бісить — про це сценка у квартирі Олексія Арестовича у виконанні Євгена Кошового та Ольги Жуковцової.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Телеканал ТЕТ (@tet_tv)

В концерті візьмуть участь  українські зірки та молоді виконавці, які вперше вийдуть на сцену «Вечірнього Кварталу»: Wellboy виконає пісню «Ворогів на ножі», група Мюслі UA — попурі із власних хітів. А Міша Крупін виступить в дуеті з вокалісткою «Жіночого Кварталу» Вірою Кекелією — вони виконають пісню «У нашому місті». 

Українські глядачі зможуть щиро посміятися з гумору, який «на часі», на заздрість ворогу та насолодитися композиціями улюблених виконавців!

Фото: прес-служба ТЕТ

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top