«Вимкни телефон»: новий іронічний трек TVORCHI

«Вимкни телефон»: новий іронічний трек TVORCHI - 1 - изображение

Український гурт TVORCHI презентували новий іронічний трек «Вимкни телефон». У ньому гітарні ритми та легкий фанк у поєднанні з хаусом, а ще – тепла ностальгія за такими тривіальними, буденними клопотами з колишнього життя, які зараз повністю витіснили нові реалії. Музиканти присвятили сингл телефонозалежності, та не від постійних новин, а від красивого життя у соціальних мережах. 

«Це історія хлопця, який на побаченні з дівчиною готовий дістати їй зірку з неба, а вона гортає стрічку в Instagram, не помічаючи його почуттів. В Instagram завжди красива картинка, але в пісні ми закликаємо – «вимкни телефон» і живи реальним життям, а не цифровим. Зараз це особливо актуально ще й для того, щоб зберегти свої нерви», розповідають TVORCHI. 

«Вимкни телефон»: новий іронічний трек TVORCHI - 2 - изображение

Гурт TVORCHI

Вперше трек «Вимкни телефон» наживо TVORCHI виконали незадовго до офіційного релізу – на своєму благодійному сольному шоу ROAD у Львові. Вже з перших рядків повний зал глядачів співав нову пісню разом з артистами, а соцмережі гурту переповнились коментарями з проханням скоріше його випустити.

«Не псуй момент, благаю! Вимкни телефон» – співають TVORCHI у новій пісні та пропонують слухачам відкласти гаджети хоча б на хвилину та знайти щось хороше у сьогоднішньому дні. 

Фото: прес-служба TVORCHI

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top