«Побачення без фільтрів»: прем’єрне реаліті-шоу

«Побачення без фільтрів»: прем’єрне реаліті-шоу - 1 - изображение

У весняному сезоні телеканалу ТЕТ покажуть прем’єру нового реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

У 2022 році в новому сезоні телеканал ТЕТ покаже прем’єрне реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

Телеканал ТЕТ відправить людей в активному пошуку на побачення наосліп, а улюблені експерти Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Анастасія Дєрская та Валерія Мандзюк їх коментуватимуть.

«Побачення без фільтрів» — найчесніше шоу про те, як побудувати стосунки. Це концентрація гумору та романтики без фільтрів, така, як вона є в реальному житті, а не в казках. Посібник для глядачів, як знайти собі пару, на яке побачення сходити, щоб не шкодувати про витрачений час.

Глядачі зазирнуть у чужі побачення, романтичні, кумедні та екстраординарні, а коміки скажуть вголос те, що зазвичай пари бояться сказати один одному на першому побаченні. Звісно, без нападів розчулення та іспанського сорому не обійтися.

120 самотніх людей спробували своє щастя на проєкті та сходили на 60 оригінальних побачень. Майже 40 пар продовжили стосунки за кадром. Були як дуже романтичні побачення, так і дуже оригінальні.

І хоча коментатори іноді сміятимуться з побачень, вони завжди болітимуть за кохання. Адже головна мета реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» — допомогти самотнім людям знайти другу половинку та відчути справжнє сильне почуття.

Незабаром телеканал ТЕТ повідомить дату прем’єри нового реаліті-шоу «Побачення без фільтрів». Чекаємо на анонси!


Фото: прес-служба ТЕТ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top