Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 1 - изображение

Vegan Fashion Week упродовж трьох днів у жовтні поставив Лос-Анджелес на карту світової моди як столицю sustainable fashion та представив унікальне шоу у партнерстві з Ukrainian Fashion Week. Одинадцять українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі у Лос-Анджелесі, який відбувся під гаслом «Співчуття» та засвідчив безпрецедентну підтримку українських дизайнерів. Це стало фінальною подією воєнного сезону UFW International Season SS23.

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 2 - изображение

11 українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 3 - изображение

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі

11 українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі

У California Market Center у Лос-Анджелесі у межах Ініціативи «Support Ukrainian Fashion», Ukrainian Fashion Week представив образи 11 українських дизайнерів, серед яких  Chereshnivska, Dzhus, House Martin, Gorohova, Ochis, Oversized, Roussin, Sheezen, Palingenisy, Devohome та Reviclo – усі бренди є cruelty-free та sustainable. Партнерами показу стали Dr. Martens, KVD Beauty, Artis і MOB Beauty.

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 4 - изображение

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі

Ukrainian Fashion Week з подякою зустрів запрошення партнерства від Vegan Fashion Week. Напрям sustainability in fashion не може існувати в одній окремій країні. На жаль, негативний вплив на оточуюче середовище не має кордонів. Тільки всі разом ми можемо подолати кризу, яка існує. Тільки співпраця в питанні збереження екології Землі, тільки кооперація в цьому напрямку, а також постійний обмін досвідом, можуть дати позитивні глобальні результати.  

«Однією з найбільших проблем у розвитку sustainability in fashion є неповне розуміння всіх аспектів стійких практик у створенні одягу. Стратегію сталого розвитку слід розглядати з декількох аспектів: соціального, культурного, екологічного та економічного. Як правило, саме соціальна та культурна адженди вважаються, на жаль, другорядними у системі комплексних рішень. Говорячи про sustainable fashion ми маємо не забувати, зокрема, про піклування про людину. Ми маємо думати про людяність, як про пріоритет нашого життя. Цей сезон Vegan Fashion Week був присвячений саме цьому аспекту sustainable fashion. І хоча показ дизайнерів України включав багато цікавих і нових кейсів, ми всі відчули, що мода зараз демонструє нові пріоритети – солідарність і відданість гуманістичним та демократичним цінностям»,Олександра Какуріна, керівниця департаменту по роботі з дизайнерами Ukrainian Fashion Week.

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 5 - изображение

Серед українських брендів були: Chereshnivska, Dzhus, House Martin, Gorohova, Ochis, Oversized, Roussin, Sheezen та інші

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 6 - изображение

Vegan Fashion Week є стартовим майданчиком для веганської моди

Міська влада Лос-Анджелеса нагородила VFW Сертифікатом визнання, відзначаючи рух за поширення послання співчуття як основи миру у всьому світі та підкреслюючи зв’язки між людьми, біорізноманіттям і нашим впливом на планету.

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 7 - изображение

Vegan Fashion Week на три дні перетворив Лос-Анджелес на столицю sustainable-моди

Цього сезону засновниця і креативна директорка Vegan Fashion Week Еммануель Рієнда представила «golden hour»  sustainable показ під природним освітленням в атріумі – у виробництво цього шоу не було додано штучне освітлення, щоб зменшити вуглецевий слід події.

Vegan Fashion Week​​ та Ukrainian Fashion Week об’єдналися в Лос-Анджелесі - 8 - изображение

Упродовж VFW відбувся шоу-рум sustainable брендів

Упродовж VFW відбувся шоурум sustainable брендів. Vegan Fashion Week є стартовим майданчиком для веганської моди та ключовою платформою для важливих повідомлень. VFW став маяком надії на етичний і екологічно чистий спосіб життя та каталізатором змін у галузі моди.

Фото: Ukrainian Fashion Week

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top