Таропрогноз на 19-25 вересня: осіннє рівнодення принесе затишок і паузу в справах

Таропрогноз на 19-25 вересня: осіннє рівнодення принесе затишок і паузу в справах - 1 - изображение

Таропрогноз на 19-25 вересня: на новому тижні відбудеться важлива астрономічна й магічна подія – осіннє рівнодення, після чого дні стають коротшими, а ночі довшими. Цього року воно припадає на 23 вересня. Наші предки в цей день підбивали підсумки і дякували вищим силам за врожай, за все добре, що дав літній період. У день осіннього рівнодення варто загадати бажання та зробити ритуали на привертання кохання, багатства та здоров’я. Багатий стіл з дарами осені, за який запрошені рідні й друзі, також стане важливим ритуалом подяки та привертання добробуту.

Проте не варто забувати, що на кожного з нас чекатиме й більш індивідуальні події, наповнені осіннім настроєм. Саме про це читайте далі в таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 29 серпня-4 вересня: осінь готує подарунки Водоліям і Рибам - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Таропрогноз на 19-25 вересня

Овен (Двійка Кубків)

Похмурість осені для Овнів розвіє легкий романтичний настрій Двійки Кубків. Затишні зустрічі, побачення під зірками, приємні подарунки, яскраві емоції – на все це ви цілком можете розраховувати. Якщо у стосунках проблеми, то зараз вдалий час для примирення або пошуку найоптимальнішого рішення для обох.

Телець (Лицар Пентаклів)

Представникам земного знаку Тельців їх відповідник у системі Таро несе ділові поїздки, пропозицію роботи за кордоном та довгоочікуваний успіх як результат важкої праці. Не забудьте у день осіннього рівнодення відмітити зроблене та загадати бажання на майбутнє.

Близнюки (Імператриця)

Для Близнюків цей тиждень стане по-домашньому затишним та по-осінньому атмосферним. І аркан, і осіннє рівнодення натякають вам на те, щоб влаштувати у себе затишну зустріч з рідними і друзями, а на столі обов’язково мають бути ваші смаколики. Фінансові та робочі справи також рухатимуться в напрямку позитивних перспектив.

Рак (Король Жезлів)

Раки можуть цього тижня стикнутися з необхідністю проявити свою волю, рішучість та прийняти важливе рішення. Також не пропустіть корисні знайомства, отримання цінних порад, зустріч з активним чоловіком, який може допомогти у багатьох питаннях. У цілому енергія осіннього рівнодення сприятиме вашому успіху.

Лев (Туз Жезлів)

Левам на цьому тижні вистачить енергії, щоб взятися за нову справу або зрушити з місця те, що застрягло. Яке б завдання не стояло перед вами, беріться за нього з упевненістю у своїх силах, з оптимізмом. І ви обов’язково досягнете успіху.

Діва (Четвірка Мечів)

У Дів на цьому тижні може статися вимушена пауза або перерва у справах. Навіть якщо вона настане не зовсім з вашої волі, її можна і потрібно використати для рефлексії та відпочинку. Це відповідатиме загальній атмосфері осіннього рівнодення, тож насолодіться затишком і спокоєм осені наповну.

Терези (Колісниця)

Досить динамічним стане цей тиждень для Терезів. Можуть бути важливі поїздки та переїзди. При цьому Колісниця завжди несе енергію перемоги, розвитку й правильної динаміки. Тож можна багато чого досягти, рішуче управляючи всіма процесами на цьому відрізку часу. Пам’ятайте при цьому про емоційний баланс і якісний відпочинок, особливо в день осіннього рівнодення.

Скорпіон (Десятка Кубків)

Осіннє рівнодення завершує певні процеси літа і розпочинає власне осінній період. Тож Скорпіони можуть сміливо розраховувати на позитивний, і навіть щасливий фінал у важливих для них справах. На роботі це може бути підвищення, а у стосунках – серйозна пропозиція, на яку давно чекали.

Стрілець (Двійка Жезлів)

Для Стрільців цей тиждень стане часом для відпочинку й спокійного визначення подальшого шляху, планування та вироблення стратегії. Необхідно оцінити ситуацію та зважити свої можливості. І лише тоді діяти. Тож енергія осіннього рівнодення та його ритуали найкращим чином допоможуть в цьому.

Козоріг (Місяць)

Козороги ризикують потрапити до тенет невизначеності, що може посилити страхи і переживання, притягнути різні неприємності й фінансові проблеми. Тому радимо присвятити тиждень якісному відпочинку, турботі про здоров’я та святкуванню осіннього рівнодення. Відчуйте затишну атмосферу цього свята та зосередьтеся на позитивному боці осені.

Водолій (Сімка Кубків)

Перед Водоліями на цьому тижні може постати важкий вибір між різними цікавими варіантами. Проте краще найближчим часом утриматися від прийняття серйозного рішення. Візьміть паузу для ретельної перевірки пропозицій. Цілком ймовірно, що деякі виявляться оманливими ілюзіями.

Риби (Паж Кубків)

Для Риб цей тиждень виявиться напрочуд легким і затишним. Не відмовляйтеся від задоволень, приємних зустрічей, побачень і подарунків. Адже осінь завжди може здивувати своїми контрастами і сюрпризами.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top