Від Харкова до Львова: джемпери, натхненні українськими містами

Від Харкова до Львова: джемпери, натхненні українськими містами - 1 - изображение

COOSH: джемпери, натхненні українськими містами

Масмаркет бренд COOSH представив трикотажні джемпери, натхненні одними з найбільших українських міст. Де б ви не жили, на заході чи на сході, в центрі чи на півдні, навіть за кордоном, в серці завжди є місце для України.

Поповнити осінній гардероб можна п’ятьма варіантами стильного патріотичного джемпера: чорним, електрик, молочним, бежевим, смарагдовим. Назви міст теж різноманітні: Львів, Харків, Одеса, Київ та інші.

Ідея дропу виникла у засновниці бренду та інфлюенсерки Аліни Френдій, щоб показати, що патріотична річ може бути частиною стильного повсякденного гардеробу.

«Багато українців змінили місце проживання вимушено, дехто опинився поза Україною, але рідні міста забути неможливо. До того ж я бачу, як людям зараз важливо ідентифікувати себе українцями та показувати хто вони навіть за допомогою одягу.  А ще в цьому дропі є інша ідея: Україна — єдина, і про кожне місто ми завжди пам’ятаємо», — ділиться Аліна.

Придбати джемпер та ознайомитися з асортиментом COOSH можна на сторінці бренду в Instagram або в шоурумі в Києві чи Тернополі.


Фото: прес-служба бренду


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top