Чоловіча колекція diadia: стиль і комфорт

diadia

Днями український бренд diadia презентував чоловічу колекцію, що стала втіленням стилю та комфорту. З першим весняним релізом в історії бренду з’явилась нова сторінка — diadia men — окрема повноцінна лінійка для чоловіків, яка щосезону буде доповнюватись для формування цілісної капсули.

diadia

Нова колекція передає настрій спортивного кежуалу та тішить клієнтів широкою вибіркою речей з високоякісних та здебільшого натуральних тканин.

Чоловіча колекція

Об’ємні, утепленні жилетки у чорному, молочному, шоколадному та хакі кольорах прекрасно поєднуються зі спортивними костюмами, забезпечуючи максимальну зручність.

Чоловіча колекція

Світшоти з принтами та футболки вільного крою можна міксувати зі штанами, доповнюючи таку комбінацію картатими сорочками. Образи чудово довершать аксесуари — кепки, які також увійшли в колекцію.

diadia

“Працюючи над новою колекцією, ми прагнули дати чоловікам змогу обирати якісні речі від українського виробника. Нашою метою є створити універсальну лінійку, що дозволяє комбінувати елементи по-різному та транслювати настрій через одяг, не забуваючи про його зручність.”, — діляться засновники бренду diadia Діана Сидунчак і Влад Волос.

Чоловіча колекція

Надалі дизайнери додаватимуть до лінійки джинси, костюми та інші речі на кожен день для створення ідеального багатофункціонального гардероба, турбуючись про затишок і впевненість прихильників бренду.


Фото: пресс-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top