Тіна Кароль до Дня незалежності України заспівала Гімн країни у форматі AR

Тіна Кароль до Дня незалежності України заспівала Гімн країни у форматі AR - 1 - изображение

Тіна Кароль до Дня незалежності України заспівала Гімн країни у форматі AR. Співачка випустила унікальний 4D перформанс, завдяки якому постала у вигляді цифрової голограми.

Використовуючи спеціальний QR code або перейшовши за посиланням,  виступ Тіни можна побачити відразу у доповненій (AR) реальності. AR використовує камеру телефону, щоб зображати голограму будь-де.
AR також дозволяє насолодитися виконанням Гімну у віртуальному просторі та власноруч керувати голограмою Кароль, наближатися до неї буквально віч-на-віч.
«Завдяки AR технологіям Гімн України звучатиме там, де оберуть самі українці та побратими нашої країни. Нехай музика та слова нашого Гімну, що символізують стійкість і незламність України, примножуються по всьому світу завдяки вашим публікаціям у соціальних мережах», – говорить Тіна Кароль.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тіна Кароль (@tina_karol)

Робота  над голограмою  проходила у Каліфорнії, яку  створили завдяки новій мультимедійній технології комп’ютерного зору Volumetric Capture.

Перформанс Тіни Кароль виходить у рамках проєкту VOGUE #VOICESOFNATION («Голос нації»), який спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі.


Фото: особистий архів Тіни Кароль


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top