Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України

Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України - 1 - изображение

Фільм заснований на історії реальної людини, яка залишила позаду пацифістські установки та виступила на захисті своєї землі, покажуть у кінотеатрах країни до Дня незалежності. «Снайпер. Білий Ворон» – на великих екранах з 24 серпня.

Ідея створення фільму з’явилася ще в 2014-му році тоді, натрапивши на історію  Миколи, бійця з добробрату, режисер Мар’ян Бушан почав роботу над сценарієм. З часом біографічна стрічка перетворилася на воєнний екшн, заснований на реальних подіях. Ми зібрали кілька цікавих фактів про підготовку до зйомок та знімальний процес напередодні виходу фільму в широкий український прокат.

Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України - 2 - изображение

До участі в зйомках творці залучили справжніх військових. Так, у кадрі з’являються бійці Національної гвардії України, а також бійці зони АТО, що мали реальний бойовий досвід. Для більш реалістичного відтворення військових сцен режисера консультував інструктор зі снайпінгу, а актори, виконавці головних ролей, проходили військову підготовку, зокрема вчилися снайпінгу.

Близько 80% зйомок натурні. Події фільму відбуваються на Донбасі, проте у знімальної команди не було можливості проводити зйомки на Донеччині, тому фільмували на Київщині. Наприклад, «розбомблену» школу знімали в київській психіатричній лікарні на Кирилівській, а «Хімзавод» – на київській фанерній фабриці. Режисер ретельно підходив до вибору локації для зйомок кожної сцени фільму, тож знімальна команда встигла об’їхати майже всю Київську область у пошуках потрібного місця. 

Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України - 3 - изображение

Для відтворення перших сцен фільму «нору», яка слугувала житлом для сім’ї Вороненків, відтворили до найменших деталей, масштабувавши у розмірах так, аби в ній було зручно відзняти заплановані сцени. Для того, аби відчути атмосферу та ще більше вжитися в роль, актор Павло Алдошин навіть залишився там на ночівлю. 

Саундтрек

Саундтреком до фільму «Снайпер. Білий Ворон» стала композиція гурту СКАЙ «Не відступати і не здаватись», яка точно передає стан головного героя фільму та його прагнення до відновлення справедливості через помилки та перешкоди. Крім того у фільмі звучать ще дві самостійні композиції: одна з них авторства Миколи Вороніна (прототип головного героя) та Павла Алдошина, обидві у виконанні останнього.

Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України - 4 - изображение

Навіть під час зйомок військового кіно не обійшлося без казусів. Так, під час однієї з нічних змін один із бум-операторів звалився в окоп через велику кількість кінодиму (обійшлося без травм). А під час останньої зміни для виконання пісні головним актором під гітару з’ясувалось, що її привезли без струн довелося терміново відправляти «робочий» реквізит на таксі. Під час зйомок почалася нереальна злива, тож коли інструмент був на місці пригода продовжилася: постійно вимикалися світлові прибори й потрібно було чекати поки їх просушать. 

Про фільм

«Снайпер. Білий Ворон» – перша українська стрічка на воєнну тематику, яка виходить в широкий національний прокат з початку повномасштабного вторгнення. Прем’єра фільму 24 серпня, спеціально до Дня Незалежності України, в кінотеатрах країни.

Воєнний екшн «Снайпер. Білий Ворон» у кіно до Дня незалежності України - 5 - изображение


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top