Українські валькірії: нова обкладинка Woman про жінок в українській армії

Українські валькірії: нова обкладинка Woman про жінок в українській армії - 1 - изображение

Українські валькірії: нова обкладинка Woman

Жінка на захисті свого дому і родини – це образ, що насправді живе у століттях існування нашої культури. Але історія так розпорядилася, що в сучасній Україні, як і сто років тому, деякі жінки беруть до рук зброю і йдуть захищати свою землю на передовій.

Показати наших жінок в сучасній армії, їх досвід та умови служби під час боротьби із ворогом команда Woman вирішила у новому проєкті обкладинки. Доповнити цю ідею нам вдалося завдяки авторській ілюстрації – із двома українками у формі, що впевнено тримаються одна одної і дивляться вперед. Девіз їхнього образу – «Power», тобто сила.

Авторкою ілюстрації обкладинки стала українська художниця Інна Сич.

«Кожна жінка зараз відчуває, де саме вона може бути корисною і як саме вона захищатиме Україну. Символіка і головна ідея малюнку до обкладинки в єдності. Єдності жінок, їх готовності підтримувати одна одну, бути опорою, на противагу поширеним стереотипним образам. Жіноча єдність уособлює стан цілого народу, всієї України!», – розповіла ілюстраторка.

Українські валькірії – це ім’я, яке наші жінки-захисниці самі собі дали і розкрили його сенс у серії інтерв’ю для святкового матеріалу до Дня незалежності. Важливі передумови самореалізації жінки у Збройних силах різних держав, фізичні та моральні умови сучасної служби, а також можливості зростання жінки в армії нам допомогли розкрити фахівці з питань психології, гінекології, історії та військової справи.

Про те, хто такі українські захисниці, які перешкоди нині долають заради волі власного народу та безпеки своїх родин, а також про майбутнє українок в лавах Збройних сил – читайте у новому проєкті обкладинки Woman.


Текст: Вікторія Покатілова

Обкладинка: художниця, ілюстраторка Інна Сич


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top