Стоматолог назвала популярну процедуру літнього сезону

Стоматолог Оксана Михайлюк розповіла Woman все про процедуру відбілювання зубів. Сучасні методи дають змогу відбілити зуби всього за один візит, каже лікарка. Тому не дивно, що популярність цієї процедури з кожним роком зростає.

«Що стосується відбілювання зубів класна та популярна процедура, зокрема у літній час. Але, якщо у фронтальній ділянці є наявні композитні, або ж керамічні реставрації-   вони не відбілюються.  Все, доволі, просто: ми проводимо процедуру відбілювання та через десять днів запрошуємо пацієнта на зміну реставрації, щоб вже зробити її свіжою під колір усмішки»,- коментує стоматолог.

Як будь-яка медична процедура, відбілювання має протипоказання, які можна поділити на абсолютні та відносні.

«Категорично не можна проводити процедуру відбілювання при захворюваннях пародонту (пародонтит, гінгівіт та інші захворювання ясен), у період носіння брекетів і дітям до 16 років. Протипоказанням також є вагітність, період лактації та алергія на перекис водню. Відбілювання не проводять за наявності карієсу – зуби перед відбілюванням необхідно вилікувати. Також протипоказанням є чутливість зубів до гарячого і холодного. Тому, перш ніж записуватись на процедуру, рекомендовано прийти на консультацію, щоб лікар міг оглянути вас, виявити можливі протипоказання, визначити стан гігієни та наявність карієсу»,- наголошує Оксана Михайлюк.

Часто так буває, що людині не подобається її колір зубів і вона вирішила їх відбілити, як тоді обрати спеціаліста?

«Я б радила проводити відбілювання тільки у висококласних спеціалістів, у клініках, де обладнання відповідає вимогам безпеки. Для того, щоб отримати очікуваний результат та зберегти здоров’я зубів, обов’язково поцікавтесь у стоматолога, яким методом він користується, запишіться на консультацію для первинного огляду. Професійне відбілювання у грамотного спеціаліста за відсутності протипоказань дасть Вам можливість посміхатися відкрито та впевнено, на всі 32»,- ділиться з нами лікарка.

Фото: особистий архів Оксани Михайлюк

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top