Наталія Мосейчук закликала збирати історії вчителів

Наталія Мосейчук закликала збирати історії вчителів - 1 - изображение

Наталія Мосейчук та Зоя Литвин

Наталія Мосейчук уже вшосте стала кураторкою загальнонаціональної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine та закликала збирати історії про вчителів – героїв освітнього фронту.

Цьогоріч через повномасштабне вторгнення росії в Україну загальнонаціональна премія Global Teacher Prize Ukraine 2022 відбудеться у новому форматі. Церемонія пройде без традиційного червоного хідника та золотих статуеток. Натомість можливість номінувати вчителя – залишилася.

Організатори премії, ГС Освіторія та її засновниця Зоя Литвин, збирають історії мужніх вчителів, які у воєнні часи лишилися відданими своїм учням і стали героями освітнього фронту, щоб наголосити: “Вчителі важливі. Попри все!”.

Традиційно у власній номінації Вибір Серцем телеведуча 1+1 та Єдиного марафону новин, кураторка проєкту Право на Освіту та незмінна кураторка премії Наталія Мосейчук відзначить двох вчителів – шкільного психолога-педагога та відважного класного керівника. Двох вчителів, які прийняли страшний виклик війни, вчили та рятували.

Наталія Мосейчук закликала збирати історії вчителів - 2 - изображение

Наталія Мосейчук

“Кожен на своєму фронті наближає нашу перемогу. Вчителі – на своєму, освітньому, роблять все можливе, аби попри жахи війни учні все ж отримували знання. Лікують знаннями, надихають, вчать долати випробування, тримати удар, хапатися за життя. Підіймають дух і вже готують дітей до викликів нового часу. Дякую всім і кожному. Тим, вчителям, які на зв’язку зі своїми учнями в окупації, хто проводив уроки у бомбосховищах, хто пішов на фронт боронити нашу країну. Особлива увага зараз до педагогів-психологів, адже саме вони вчать і допомагають не втрачати віру. Всім, до кого діти мріють прийти у класи 1 вересня. Ми маємо знати їх історії. Впевнена у кожного є своя. Діліться”, – зазначила Наталія Мосейчук.

Розповісти історію свого вчителя можна тут.

Збір триває з 21 липня по 21 вересня. На День вчителя відібрані історії покажуть на українських каналах із загальною подякою усім освітянам.

Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top