«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 1 - изображение

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

Атмосферна локація Kureni влаштовує чергову благодійну зустріч. Мета заходу KURENI ЖИТТЯзібрати кошти на покупку дрона з тепловізором та електромотоцикла Sur-Ron для безшумного та економічного пересування на фронті. 

До ініціативи приєднуються нові цікаві учасники маркету українських виробників, готуються музичні виступи українських гуртів і діджеїв, патріотичний стенд-ап, сеанс йоги від спортхабу ЕБШ, ярмарок вінілу, виставка картин та фото, та багато іншого цікавого! 

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 2 - изображение

Благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 3 - изображение

Благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

29 липня 

JOSS

VOTUMA

White Fly

30 липня 

DAVID KAREYAN Live vocal 

Drum&Tuba Band

Awl Alexander

Literatura

31 липня 

MISHUKOV & BOGDANOV

Vadimooov

MONARHA Live

Kyiv Standup Cult

Pest

На виставці ви зможете побачити і придбати витвори українських митців. Робота «Ніжність проти ночі» в стилі digital art художниці Ганни Дудник. Фактурна картина по дереву «Бомжикі» сучасної мисткині Юлії Кисіль, відомої від Кореї до Мексики своєю творчістю. Serge Payet, художник, дизайнер, член паризької асоціації сюрреалістів виставить свій колаж «Belle». Серж працює в напрямку нео поп-арт, коллаж і кераміка. Відомий своїми артпроєктами з міжнародними брендами État libre d’Orange, Fun Factory, New Balance і ювелірним домом Cartier. Роботи Анастасії Батабамс, української художниця зі Львову, яка поєднує на полотні сучасність і традиційні цінності. Її картини на початку осені будуть виставляти у Луврі в Парижі. А для поціновувачів фотографії будуть присутні роботи Сані Джанта.

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 4 - изображение

Благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

Також на території є багато камерних місць для відпочинку і спілкування, буде можливість почастуватися різноманітними стравами, авторськими коктейлями, лимонадами, холодною кавою і комбучею. Повну програму опублікують на сторінці заходу і офіційному Instagram

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 5 - изображение

Благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

«Kureni Життя»: благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються - 6 - изображение

Благодійні зустрічі на потреби української армії продовжуються

Коли: 29 липня з 16:00 до 21:30, 30-31 липня з 13:00 до 21:30
Вартість: благодійний внесок від 200 грн (залишається на ваш розсуд), 400 грн, або більше дає можливість відвідати захід всі три дні.

Локація: Kureni, Київ, Паркова дорога, 4.

Нагадаємо, перший захід під назвою «Курені Добра» відбувся минулими вихідними і об’єднав музикантів, стендаперів з військово-патріотичною тематикою, митців, більше 23 хенд-мейд віртуозів та колекціонерів вінілу. Прибуток з продажу картин, платівок та продукції власного виробництва учасники передали на загальний збір. Також донатами долучилися представники фестивалів. Зокрема, в ініціативі взяли участь українські електронні продюсери CEPASA, Votuma, Artem Neba (Musson), гурт JUNKET, чарівні віртуози DISAPPEARED COMPLETELY, майстри джазових мелодій та інші відомі артисти. На зібрані кошти було закуплено інноваційне обладнання для двох батальйонів ЗСУ. Дрон, тепловізори, планшети та електробатареї вже прямують до воїнів, що захищають наші землі від окупанта у 110 і 112 бригадах та 128 окремому батальйоні ЗСУ.

Фото: прес-служба закладу


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top